Message 8 years of extensive work experience in the distribution sector. Currently, he is actively working as a distributor and is also involved in wholesale operations. He has strong market knowledge and experience in handling products, clients, and supply chains. He is specifically interested in direct distributor enquiries and is open to new business opportunities and collaborations.â
Intrested to become distributors of cosmetics
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 8 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message 2 years of professional experience working in both distribution and retail shop operations, where he has been actively involved in handling sales, managing customer relationships, coordinating with suppliers, and ensuring smooth day-to-day business activities.
Intrested to become distributors of cosmetics
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message He has 3 years of experience in distributorship and is currently engaged in handling wholesale operations, coordinating with distributors, and expanding business opportunities.
Intrested to become distributors of Plant Protein
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 3yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of allopathic medicine
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor In 100% Pure Himalayan Shilajit Resin
Intrested to become distributors of 100% Pure Himalayan Shilajit Resin
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1800 Retile outlets i want to become distributors
Intrested to become distributors of cosmetic products
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 8 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of Petroleum jelly
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 800 ( Having Retailers) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Pcd Pharma Distributors
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 1 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of cosmetics products
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i Want to Become a Distributor
Intrested to become distributors of portable security cabin
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributorship
Intrested to become distributors of multivitamin
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of castor oil
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of ayurvedic products
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME AN DISTRIBUTOR
Intrested to become distributors of PCD PHARMA
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 15-20 ( Having Doctors) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Health Supplement
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of hair care products
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become.
Intrested to become distributors of Medicine.
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of amoxicillin tablets
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message we want to take distributorship for surgical products like hand gloves, bandages, surgical cotton, syringes for other business section. We have sufficient godown and office space with ample transportation facility with us. We are interested for best margin with good brand quality.
Intrested to become distributors of Surgical Products like Hand Gloves, Bandages, Surgical Cotton, Syringes. and pharma medicine.
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of ayurvedic pain balm
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of ayurvedic pharma medicine
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of Sanitary napkin
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of sanitary products - Wash Basins,Toilet Seats,Bathroom Sanitary Ware,Kitchen Sinks,Flush Tanks,Sanit
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 25YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of COSMETICS PRODUCTS
| Preferred location | Agra, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.