Message I have one year of experience working as a PCD,I was responsible for promoting pharmaceutical products, managing distribution channels, and building strong relationships with doctors, chemists, and healthcare professionals. I handled product promotion, order collection, stock management, and ensured timely delivery of medicines to clients.
Intrested to become distributors of pcd
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to take distributorship
Intrested to become distributors of Paracetamol tablets
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 30.00 Lac - Rs. 35.00 Lac |
| Experience | 20 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of COMMON MEDICINES & DRUGS
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 17 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Disposable Cannula
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become a distributor of NDE 5 Satchet
Intrested to become distributors of NDE 5 Satchet
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 20.00 K - Rs. 25.00 K |
| Experience | 1 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to take distributorship
Intrested to become distributors of Pharma
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 4 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Pharmaceutical Capsules, Pharmaceutical Injections, Pharmaceutical Tablets, Eyes And Ear Drop, Nasal Spray, Kesar Pista Flavour Protein Powder, Pharmaceutical Syrup,
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Capsules, Pharmaceutical Injections, Pharmaceutical Tablets, Eyes And Ear Drop, Nasal
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Gujarat We are experienced in business around 5 Years We specialize in Pharmaceutical and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Tablets, Pharmaceutical Cream, Pharmaceutical Gel, 30gm Anodilt Gel, 30gm Zerobol Ge
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.