Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Papad , FMCG
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Namkeen - Khatta Mitha Mix Namkeen, Nylon Gathiya, Bhavnagari Gathiya, Papdi Gathiya, Wheels Fryums,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Ragi Chaat Chips, High Protein Soya Chips, Peri peri Ragi Chips, Cheesy Jowar Puffs, Lemon Tossed So
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Puffs, Crunchy & Tasty Corn Sticks, Tasty & Crunchy Chips, Crispy & Tasty Rings, Tasty And Crispy Po
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 15 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of ROASTED CHANA, HING JEERA, MAGIC MASALA, LEMON PUDINA, GOLD ROASTED, PREMIUM ROASTED, ROASTED PEANUT
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 70.00 K |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of ROASTED CHANA, HING JEERA, MAGIC MASALA, LEMON PUDINA, GOLD ROASTED, PREMIUM ROASTED, ROASTED PEANUT
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 70.00 K |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 ( 5000-6000 Having retailers in area pin code ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Namkeen,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | Fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Mukhwas - Shanti Dalchuri Mukhwas, Shanti Gujarati Mukhwas, Paanpari Dilkhush Mukhwas, Supari - Paan
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Namkeen - Aloo Bhujia, Gujarati Mixture, Tasty Peanuts Namkeen Masala Masti, Moong Dal Namkeen, Laun
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 150 ( Having Retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Namkeen,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Namkeen - Khatta Mitha Mix Namkeen, Nylon Gathiya, Bhavnagari Gathiya, Papdi Gathiya, Wheels Fryums,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 100 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Wafers, Namkeen,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of sweets
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of FROZEN ITEM,NAMKEEN,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are looking for good products to become distributor. Please contact us.
Intrested to become distributors of Namkeen mixtures, Namkeen items, Snacks items, Navratra Special, Plain mixure, Aloo bhujiya, Chips,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to take distributor
Intrested to become distributors of Masala Wafers, ABCD Minty Fryums, Farali Sweet Namkeen, Masala French Fries, Penny Pasta Manchurian,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Pan Masala, Special Dalmooth Namkeen, Assorted Sweets, Spicy Papad, American Halwa, Special Kaju Pista Barfi, Karachi Chiwda, Potato Chivda, American Pistachio Roll, Besan Ladoo, Coconut Burfi, Gulab Jamun, Kaju Kaligand, Kesar Peda, Malai Chumchum, White Rasgulla, Special Dalmooth
Intrested to become distributors of Pan Masala, Special Dalmooth Namkeen, Assorted Sweets, Spicy Papad, American Halwa, Special Kaju Pis
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Nagraj Marketing
Intrested to become distributors of Masala Wafers, ABCD Minty Fryums, Farali Sweet Namkeen, Masala French Fries, Penny Pasta Manchurian,
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message West Line Ship Management Pvt. Ltd.
Intrested to become distributors of Kaju Barfi, Khajur Laddu, Malpuwa, Sonpapdi, Pedhapan, Khir Kadam, Rasgulla, Dudh Peda, Khajoor Ladd
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Khodiyar trading chandkheda
Intrested to become distributors of Singh Bhujia, Garlic Sev Mamra, Fryums, White Papad, Chilli Pipe, Bhakharvadi, Bhavnagari Gathiya, C
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We will manage good storage and transportation available at Ahmedabad. We are looking to start business in 2018 and having marketing network.No bar for investment for a good product.We are looking Food Product and looking to expand with more products. Looking to start one Month /immediately.Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Small Snack, Chips, Candy, Mixture, Biscuit
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.