Message Having 200-250 ( Having retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Cosmetic products
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors
Intrested to become distributors of AcRest Acne Body Spray, AcRest Purifying Cleanser, AcRest Target Acne Gel, Biutox -20% Vitamin C Ser
| Preferred location | Gwalior, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are interested in becoming a distributor of quality products with good margins. We have adequate storage space and transportation facilities available in kalyan. We have around 5 years of business experience and are connected with 100 retail counters. Please contact us and share the criteria and specifications.
Intrested to become distributors of SUN GLOW (SUN SCREEN LOTION), SHAMPOO WITH CONDITIONER, LEMON HONEY FACE WASH, ONION SHAMPOO, TEA TR
| Preferred location | Kalyan, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Skin Care - SnaiLuxe - 96 Snail Mucin Serum, Seoul Essence Night Cream, Whip Off - Crème Make -Up
| Preferred location | Garhakota, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Shilajit Gummies, Hair, Skin and Nails Gummies, Apple cider vinegar Gummies, Kids Multivitamin Gummi
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of shampoo
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 90.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message distributor
Intrested to become distributors of cosmetics
| Preferred location | Ernakulam, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 2.00 |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message iwanttogetdistributorship
Intrested to become distributors of CosmeticsHealth & BeautyPersonal Care ProductsShaving Razor & ProductsHome SuppliesBlackhead Dissolv
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message iwanttogetdistributorship
Intrested to become distributors of CosmeticsHealth & BeautySkin Care ProductsLip BalmLip Balm StickBody MoisturizersSkin Care Cosmetics
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 14years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message He want to become distributor
Intrested to become distributors of Health & Beauty
| Preferred location | Chitapur, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Grocery masalas
Intrested to become distributors of Fresher entrepreneur
| Preferred location | Asansol, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | No experience |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Deals in all types of cosmetics & ladies garments.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ------------
Intrested to become distributors of Cosmetics Items
| Preferred location | New Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.