Message wants to become distributor
Intrested to become distributors of Food Products like Snacks, Namkeen, Chips, Biscuits, Cookies, Chocolate, Rice, Pulse, Flour, Packet
| Preferred location | Balangir, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Cr - Rs. 2.00 Cr |
| Experience | 3 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of Rice, Flour, Soya Oil, Chilly Powder, Honey, Tea, Poha, Suji
| Preferred location | Alwar, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to become distributor
Intrested to become distributors of grocery products...
| Preferred location | Maihar, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 35 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Everlite Table Spread, Mayonnaise,Coconut Sugar
| Preferred location | Pune, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to became
Intrested to become distributors of aata, pules, salt, masale, cookie, oil, rice etc.....
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 50 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of FMCG ALL PRODUCTS WITH HINDUSTAN , DABUR , LIFEBUOY, BRAND .
| Preferred location | Berhampur, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 9years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Chips, Namkeen
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Ice Cream
| Preferred location | Budaun, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Fruit drinks, soft drinks & cold drinks
Intrested to become distributors of Maaza 600ml - @720 per box on order of 500 and above boxes. 24 pieces in 1 box.
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Razia Pasha Pvd Ltd Pro Guddu urf Zakaria
Intrested to become distributors of Mujhe a distributor se jana hai Lena hai hai main invest karna chahta hun
| Preferred location | Araria, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributorship- Mix Fruit Muffins, Eggless Cupcakes & Cookies, Chocolate Muffins, Premium Gift Pack, Dry Fruit Pack, Cup Cookies, Assorted Cookies, Jam Cookies, Eggless Chocolate Cupcake, Mix Fruits Cupcake, Eggless Cupcakes, Festival Gift Pack - Dry Fruit Cookies, Oakies Oven Baked Cookies, Oven Baked Cookies
Intrested to become distributors of Vanilla Muffins, Eggless Cup Cakes, Elaichi Masti Cookies, Mix Fruit Muffins, Eggless Cupcakes & Coo
| Preferred location | Pandua, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributorship- Jeera Cookies, Ajwain Cookies, Coconut Cookies, Fruity Cookies, Kheer Cookies, Spicy Cumin Cookies, Crunchy Butter Cookies, Orange Cookies, Almond Cookies, Dry Fruit Cookies, Cashew Cookies
Intrested to become distributors of Vanilla Muffins, Eggless Cup Cakes, Elaichi Masti Cookies, Mix Fruit Muffins, Eggless Cupcakes & Coo
| Preferred location | Papanasam, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor,Ragilac Cinnamon Flavor Porridge, Base Flavor Porridge, Kaju Badam Flavor Porridge, Nutmeg & Elaichi Flavor Porridge, Elaichi & Kesar Flavor Porridge, Chocolate Flavor Porridge
Intrested to become distributors of Ragilac Cinnamon Flavor Porridge, Base Flavor Porridge, Kaju Badam Flavor Porridge, Nutmeg & Elaichi
| Preferred location | New Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor, Organic Cold Pressed Groundnut Oil, Desi Cow Ghee, Kidney Stone Crusher Breaker Patharchatta Juice, Most Effective Tulsi Juice, Sesame (Til) Oil, Organic Cold Pressed Sunflower Oil, White Sesame Seeds Oil, Wild Berry Flower Honey, Tulsi Flower Honey, Ginger Infused Forest Honey - Glass Jar, Jamun Flower Honey, Litchi Flower Honey, Jungle Flower Honey, Jungle Honey, Wild Berry Honey, Eucalyptus Honey, Jamun Honey, Litchi Honey, Tulsi Honey, Cinnamon Honey, Clove Honey, Ginger Honey, Coconut Oil, Black Sesame Oil, White Sesame Oil, Groundnut Oil,
Intrested to become distributors of Acacia Honey, Herbal Noni Juice, Herbal Diabetic Care Juice, Organic Cold Pressed Groundnut Oil, Des
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Intrested to become distributors of Food products
| Preferred location | Nayagarh, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor-Refined Soybean Oil, Refined Edible Oil, Refined Sunflower Oil, Mustard Oil, Refined Rice Bran Oil Blend, Kachi Ghani Mustard Oil, Blended Edible Vegetable Oil, Chakki Fresh Atta, Cattle Feed, Soap And Detergent, Soya Bari
Intrested to become distributors of Refined Soybean Oil, Refined Edible Oil, Refined Sunflower Oil, Mustard Oil, Refined Rice Bran Oil B
| Preferred location | Jaunpur, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Karnataka We are experienced in business around 3 Years. We specialize in Product and looking expand with Food & Beverage.Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification
Intrested to become distributors of Hing Jeera Roasted Peanut, Peanut Chikki, Masala Peanut, Sesame Til Chikki, Black Pepper Roasted Pea
| Preferred location | Shorapur, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Intrested to become distributors of Namkeen
| Preferred location | Chavakkad, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributorship- Instant Idli, Instant Dhokla, Daliya, Dosa Mix, Dhokla Mix, Instant Dosa, Instant Uttapa, Instant Rava Dhokla, Idli Rava, Uttappa Mix, Idli Mix, Rava Dhokla Mix
Intrested to become distributors of Mukhwas, Instant Idli, Instant Dhokla, Daliya, Dosa Mix, Dhokla Mix, Instant Dosa, Instant Uttapa, I
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Maharashtra We are experienced in business around 1 Years. We specialize in Product and looking expand with Food & Beverage.Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification
Intrested to become distributors of Cold Pressed Beauty Oils, Drumstick Honey, Hand Churned A2 Ghee, Cold Pressed Black Sesame Oil, Jagg
| Preferred location | Buldana, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Intrested to become distributors of Olive and olive oil
| Preferred location | Coimbatore, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributorship,Tomato Ketchup, Chinese Sauces, Fruit Jams, Pickles, Canned Food, Mayonnaise, Papad, Noodles, Vinegar, Jain Range, Pastes and Chutneys, Continental Sauces, Dip and Sauces, Surabhi Fruit Jams
Intrested to become distributors of Tomato Ketchup, Chinese Sauces, Fruit Jams, Pickles, Canned Food, Mayonnaise, Papad, Noodles, Vinega
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Haryana We are experienced in business around 2 years. We specialize in Product and looking expand with Food & Beverage.Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification
Intrested to become distributors of Herbal Diabetic Care Juice, Organic Cold Pressed Groundnut Oil, Desi Cow Ghee, Kidney Stone Crusher
| Preferred location | Gurugram, Haryana |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributorship--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Intrested to become distributors of Ready To Eat Foods,
| Preferred location | Moradabad, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.