Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewelry, Choker Sets, Necklace sets, Imitation MangalSutra
| Preferred location | Kalyan, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributors
Intrested to become distributors of Bridal Necklace sets; Artificial Necklace sets, Gold Plated Sets
| Preferred location | Basoda, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 12 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributors
Intrested to become distributors of Artificial Bridal Necklace set, Artificial Gold Necklace, Artificial Bride gold sets
| Preferred location | Chennai, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 ( 10-20 Having retailers in area pin code ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Artificial Jewellery
| Preferred location | Bengaluru, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 6 Months |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributors
Intrested to become distributors of Bridal Necklace sets; Artificial Necklace sets, Gold Plated Sets
| Preferred location | Basoda, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 12 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message SC Chain
Intrested to become distributors of Product Keywords : Gold Necklace Set, Gram Gold Jewelry, Gold Fingers Rings, Gold Earrings, Fancy C
| Preferred location | Bhinmal, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Artificial Jewelry
Intrested to become distributors of Product Keywords : Gold Necklace Set, Gram Gold Jewelry, Gold Fingers Rings, Gold Earrings, Fancy C
| Preferred location | Bikaner, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Bappi Gold Repairing
Intrested to become distributors of Product Keywords : Gold Necklace Set, Gram Gold Jewelry, Gold Fingers Rings, Gold Earrings, Fancy C
| Preferred location | Chandigarh, Chandigarh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 5.00 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.We good storage Space Will Mange.and transportation available at Bhopal. We are looking to start business in 2018 and having marketing network.No bar for investment for a good product.We are looking Jewelry & gemstones Product to expand with more products.Looking to start one Month /immediately.Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Earring, Ring, Nose Pin, Designer Silver Bracelet, Fashion Jewellery, Gold Plated Half Moon Jeweller
| Preferred location | Bhopal, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.We have good storage space around 500 sq.ft and transportation available at Hyderabad. We are experienced in business around in 2015 and having marketing network. No bar for investment for a good product. We specialize Jewelery Products and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Earring, Ring, Nose Pin, Designer Silver Bracelet, Fashion Jewellery, Gold Plated Half Moon Jeweller
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We will manage good storage space around 500 sq.ft and transportation available at Ulhasnagar , Maharashtra. We are looking to start business in 2018 and having marketing network. No bar for investment for a good product.We are looking Jewellery Products and looking to expand with more products. Looking to start in this months immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Gold Necklace Set, Gold Fingers Rings, Gold Earrings, Fancy Chain, Gold Necklace, Gram Gold Necklace
| Preferred location | Ulhasnagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.