Message want to become
Intrested to become distributors of Stationery items
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Office Files,Box File, Voucher File, Tag Files, Flap File.
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Stationery
Intrested to become distributors of Pens, pencils, Copies
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributors
Intrested to become distributors of A4 Size Exercise Notebook, Wide Ruled Notebook, Writing Notebook, Spiral Notebooks, A4 Size Noteboo
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributor
Intrested to become distributors of Stationery, Customized Diary, School Notebook, Exercise Book, A4 Size Paper Sheet, Writing Pads, Rul
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Karnataka We are experienced in business around 20 Years We specialize in Office & School supply and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification
Intrested to become distributors of pen,highlighter,marker pen,pencil,pencil sharpeners,paper clip,binder clip,envelopes.
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 20 year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Stationery, Customized Diary, School Notebook, Exercise Book,
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Stationery, Customized Diary, School Notebook, Exercise Book
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Customized Corporate Promotional Products, Ladies Leather Wallet, Laptop Bag, Leather Side Bag, Files, T-Shirt, Mug Trophy, Electronic Products, Promotional Gifts, Bag, Organiser, Folders, Eco Friendly Products, Sipper, Miniatures, Sweat Shirt, Track Suit, Belt, Hats, Muffler, Tie, Wallets, Copper Bottle, Stationary, Kitchen Ware, Lunch Box, Note Book, Dairy, Pen, Pencil, Power Bank, Key Chain, Laptop Sleeve, Gift Sets, Pen Drive, Card Holder, Jute Bag, Golf Collections, Speakers, Bluetooth Speakers
Intrested to become distributors of Customized Corporate Promotional Products, Ladies Leather Wallet, Laptop Bag, Leather Side Bag, File
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 1yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.