Message Having 100 ( Having Retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Home Furnishing products
| Preferred location | Bhubaneswar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 25 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of home decore
| Preferred location | Bhubaneswar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Sofa Set, Flooring,BLINDS
Intrested to become distributors of Sofa Set, Flooring,BLINDS
| Preferred location | Bhubaneswar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Curtain Mounts, Curtain Rod, Pen Stand, Mobile Stand, Kurtain mount (Now match your impressive curtain bracket with your curtains and wall colors), Mobile stand (Innovative Tableware having provision to hold a mobile either in landscape or portrait mode. There is also a provision to keep Pen, rubber bands, pins, coins, USB drive, etc needed on a daily basis.), Finggo (easy carry sanitizer and soap container ),
Intrested to become distributors of Curtain Mounts, Curtain Rod, Pen Stand, Mobile Stand, Kurtain mount (Now match your impressive curta
| Preferred location | Bhubaneswar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are working in resale segment having a requirement for wholesale
Intrested to become distributors of Set, Flooring, Shades, Chair Sets, Dining Sets, Hanging Swing, SPC Floorings, Hanging Swings, Chair
| Preferred location | Bhubaneswar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message jaidev enterprises
Intrested to become distributors of Yoga Mat, Floral Design Yoga Mats, Cork Yoga Mat, Yoga Mat Cover, Yoga Belt, Double Color Yoga Mat,
| Preferred location | Bhubaneswar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 2.00 |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Cushion covers
| Preferred location | Bhubaneswar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message For Distribute all over Odisha
Intrested to become distributors of For Distribute all over Odisha
| Preferred location | Bhubaneswar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.