Message Want to become distributors
Intrested to become distributors of Baby Wipes, Natural Wipes, Oasis Bed Bath Wipes
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 3 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Introduced in 2014. We, Om Medical & General Store are well established business organization in pharmaceutical medicines. We are mainly trader and supplier of pharmaceutical medicines, tablets, syrup, medical disposables, hand gloves. Presently we are operating from Aurangabad, Maharashtra. Now, we want to expand our business to maximize the business profits. So, we are looking for a good opportunity to take distributorship for baby products like baby diapers, baby oil, baby soap, baby powder. We are now planning to cover some other nearby districts for good margin and profit. As per the good proposal, we can take the opportunities to become a distributor for whole Aurangabad. As per good response of the client with their branded and lucrative proposal, we can increase our investment depend upon ROI of the products.
Product interested to take distributorship:
- Baby Products
Distributorship Criteria:
- Investment: INR 2-5 lacs
- Space: 400 sq.ft.
- Location: Aurangabad
- Experience: 3 years
Intrested to become distributors of Baby Products like Baby Diapers, Baby Oil, Baby Soap, Baby Powder.
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 7 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Ready to expend the boundaries of business in one segment, we are interested to expand our business in same current flow. We are currently doing business in cotton sarees & silk sarees we are doing a quality business from last 20 years in Aurangabad. Now, we want to take distributorship for same product for other business section. We have 3000 sq.ft. godown and office space with ample transportation facility with us. We are interested for best margin with good brand quality. We have 2-5 lacs of investment capacity and this can be very with brand and other factors. Please contact for business channel partner.
Distributorship Criteria:
- Investment: INR. 2 lacs to 5 lacs
- Space: 3000 sq.ft.
- Location: Aurangabad
- Network: Distributor
- Experience: 20 Years
Intrested to become distributors of Cotton Sarees & Silk Sarees.
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Mens Trousers
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Lady's Leggings, Cotton Lycra Leggings, Ladies Cotton Leggings, Women Leggings, Leggings, Ladies Legging, Cotton Leggings
Intrested to become distributors of Lady's Leggings, Cotton Lycra Leggings, Ladies Cotton Leggings, Women Leggings, Leggings, Ladies Leg
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of saree
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 70.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 ( 200 Having retailers in area pin code ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Undergarments
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 80.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | Fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Women's Footwear, Men's Footwear, Footwear accessories, Stylish men's footwear, Stylish Women's foot
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of BABY CRADLE
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Baby Cradles & Cots, Baby Walkers, Baby Strollers, Baby Rocking Chairs, Baby High Chairs, Baby Car S
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of ethnic wear
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want To Become Distributor
Intrested to become distributors of Sports Polo T-Shirts, Mens Polo T-Shirts, Mens Tank Tops, Mens Shorts, Mens Track Suit, Mens Multico
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of T-Shirt, Top, undergarments,
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | 11 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor.
Intrested to become distributors of athletic wear
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 9 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of T- shirts
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 2 yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of T- shirts
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 2 yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of T-SHIRT, PANT, SHIRT,
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of shirt,t-shirt,
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 40.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 10 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of shirt,t-shirt,
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 40.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 10 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of baby products
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 55.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Lightweight Safety Shoes, PULSE - Safety Shoes, Pitbull Collar Boot, Ankle Safety Shoes, Heavy Duty Mens Safety Shoes, Construction Safety Shoes, Mens Safety Shoes, Industrial Safety Products, Safety Footwear, Industrial Safety Shoes, PVC Safety Shoes, Mens Black Safety Shoes
Intrested to become distributors of Lightweight Safety Shoes, PULSE - Safety Shoes, Pitbull Collar Boot, Ankle Safety Shoes, Heavy Duty
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4yrs |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Coats, Mens Ties, Ladies Trousers, Mens Suits, Mens Indo Western Dresses, Garments Clothing Accessories, Ties, Belts, Cufflinks, Mens Wear, Formal Shirts, Partywear Shirts, Ladies Formal Wear, Ladies Trouser, Ladies
Intrested to become distributors of Coats, Mens Ties, Ladies Trousers, Mens Suits, Mens Indo Western Dresses, Garments Clothing Accessor
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of mens wear and womens wear
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message , Plazzo, top, t-shirt, leggings, jeggings, Indo western, Western, Flex Cotton Pink Kurti, Tapeta Satin Blue Color Party Wear Gown, Hand Embroidered Yellow Party Wear Fashionable Gown, Soft Taffeta Silk Heavy Work Party Wear Golden Gown, Brown Palazzo, Premium Cotton Top With Premium Lycra Bottom Set, Premium Weaving Cotton Top With Standard Quality Knitted Stylish Upper with Bottom Wear, Ladies Designer Top, Premium Quality Rayon Fabric Top, Premium Crepe Fabric Die Print Western Dress, High Quality Poly Camric Cotton Printed Western Dress, Denim Handloom Cotton Western Dress, Premium Knitting Casual Western Dress, Ladies Fancy Kurti With Palazzo Set, Viscose Palazzo Pair With Hand
Intrested to become distributors of , Plazzo, top, t-shirt, leggings, jeggings, Indo western, Western, Flex Cotton Pink Kurti, Tapeta Sa
| Preferred location | Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.