Message I want to become a distributor.
Intrested to become distributors of coffee
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of ORGANIC GROCERY AND FOOD PRODUCTS, Organic Pulses & Beans - Moong Whole, Tuar Dal, Kabuli Chana, Org
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of coffee
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributorship
Intrested to become distributors of coffee
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributor and wholesaler
Intrested to become distributors of FMCG product
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Food product coffee, snacks item
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Coffee
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Please contact me to become your distributor. I want good product and good profit margin.
Intrested to become distributors of FMCG Product, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Rice
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 7 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor in my Location. Please send product details and profit margin.
Intrested to become distributors of FMCG Product, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Rice
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 3 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I have good nos. of counters available to become distributors. Please share your product details and profit margin.
Intrested to become distributors of FMCG Product, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Rice
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 Year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor in my Location. Please send product details and profit margin.
Intrested to become distributors of FMCG Product, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Rice
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 50.00 Lac |
| Experience | 7 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Tea and Coffee
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 30.00 K - Rs. 300.00 K |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor in my Location. Please send product details and profit margin.
Intrested to become distributors of Food Products like, Snacks, Namkeen, Chips, Biscuits, Cookies, Chocolate, Rice, Pulse, Flour, Packet
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message  We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Delhi We are experienced in business around 2 years. We specialize in Product and lookin expand with Biscuits, Namkeen, Donuts, Desserts, Burger Buns, Brownies, Muffins, Milk Biscuits, Potato Chips, Banana Chips, Aloo Vada, Dhokla,Cold Drinks, Cookies, Chocolate, Wafer, Biscuits, Juices Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Biscuits, Namkeen, Donuts, Desserts, Burger Buns, Brownies, Muffins, Milk Biscuits, Potato Chips, Ba
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Delhi. We are experienced in business around 15years. We specialize in Food Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Chocolates, Ginger Honey, Cookie Tins, Hot Chocolate Co ...
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 6.00 Lac |
| Experience | 15years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Delhi. We are experienced in business around 30year. We specialize in Food Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Chocolates, Ginger Honey, Cookie Tins, Hot Chocolate Coffee, Chocolate Smoothie, Coffee Powder, Gin
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 30 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Kaleva Namkeen Distributorship In Burari Delhi
Intrested to become distributors of Kaleva Namkeen
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 1 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.We good storage Space 400 sq ft.and transportation available at Delhi . We are looking to start business in 2018 and having marketing network.No bar for investment for a good product.We are looking Food Product expand with more products.Looking to start one Month/immediately.Please contact us and provide criteria
Intrested to become distributors of Wheat, Rice, Flour, Soya Oil, Chilly Powder, Honey, Tea, Poha, Suji
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Filter Coffee, Filter Coffee Powder
Intrested to become distributors of Filter Coffee, Filter Coffee Powder
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 5.00 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are distributors of FMCG products
Intrested to become distributors of Food, Chips, Brevarages, Spices, Masala, Cold Drink, Namkeen, Mixture
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We deal a number of medicines and FMCG Product which are safe to be consumed by anyone. All of the medicines that we deal in have almost no side effects and are cost effective in nature. Our substantial growth is mainly attributed to the efficient & quality medicines that we deal in and our expertized sale practices.
Intrested to become distributors of FMCG ITEM, PHARMA Product, Online Software, Female Personal Care products
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 8 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Delhi. We are experienced in business around 4yr and having marketing network. No bar for investment for a good product. We specialize in Food Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Wheat, Rice, Chilly Powder, Coffee, Tea, Sugar, Mustard Oil, Coconut Oil ...
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Delhi. We are experienced in business around 20yr and having marketing network. No bar for investment for a good product. We specialize in Food & Beverages Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Potato Chips, Banana Chips, Aloo Vada, Dhokla, Farsan, Flour, Soya Oil, Coconut Oil, Wheat, Coffee,
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 20 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Delhi. We are experienced in business around 4yr and having marketing network. No bar for investment for a good product. We specialize in Food & Beverages Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Rice, wheat, Chilly Powder, Soya Oil, Refined Oil, Coconut Oil, Turmeric Powder, Coffee Tea ...
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.