Message Having 100 ( Having retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Tissue,
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 Months |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Napkin - 1 ply white, Napkin - 2 ply white, Napkin - 2 ply printed, Napkin - 4 ply white, Napkin - 2
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of tissue
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of aluminum foil
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of BOPP Tape
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tapes, Canvas Tape
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tissue paper toilet roll
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of TOILET ROLL, FACE TISSUE, PAPER NAPKINS, KITCHEN ROLL, M FOLD / CFOLD, ALUMINIUM FOIL / CLING FILM,
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tissue paper
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of TOILET ROLL, FACE TISSUE, PAPER NAPKINS, KITCHEN ROLL, M FOLD / CFOLD, ALUMINIUM FOIL / CLING FILM,
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are looking for TISSUE PAPER .TOILET ROLLS to become distributor.
Intrested to become distributors of TISSUE PAPER .TOILET ROLLS
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 18 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of TOILET ROLL, FACE TISSUE, PAPER NAPKINS, KITCHEN ROLL, M FOLD / CFOLD, ALUMINIUM FOIL / CLING FILM,
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of tissue paper
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tissue paper
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 20.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tissue paper
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tissue papers
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Shopping Bag Handle, Premium Paper Bags
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Jewellery Boxes
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of ALUMINIUM & FOILS
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 6.00 Lac |
| Experience | 5YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of TISSUE PAPER
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become a distributor.
Intrested to become distributors of Rolling paper
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Shopping Bag Handle
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of Edible Spoons
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 10.00 K - Rs. 60.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Global Trading Company was founded in 1986 located at Delhi.. The company is engaged in wholesaling, trading, supplying and importing of special printing papers. The unique product differentiations of Global Trading Company are retail-packaging specifications for environmental products and a patented anti-counterfeiting process that is verifiable at shelf level. We take pride in the fact that our suppliers are among the largest and most reputed in the region.While having the right product is important, apprising the customers about these and making timely supplies is equally important. We want to take distributorship in Non Woven Fabric, Papers, Printing Papers, Duplex, Papers, Oil Papers, Water Proofing Papers Writing Paper, White Plain Paper in order to expand our business. We have 1500 sq.ft. space available for this business opportunity.
Intrested to become distributors of Non Woven Fabric, Papers, Printing Papers, Duplex, Papers, Oil Papers, Water Proofing Papers Writing
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 20.00 Lac |
| Experience | 6 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.