Message want to become
Intrested to become distributors of Namkeen
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 8 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of NAMKEEN
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 9 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of ORGANIC GROCERY AND FOOD PRODUCTS, Organic Pulses & Beans - Moong Whole, Tuar Dal, Kabuli Chana, Org
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in East Delhi , Delhi. We are experienced in business around 7 Years . We specialize in Food & Beverage and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Biscuits, Namkeen, Donuts, Desserts, Burger Buns, Brownies, Muffins, Milk Biscuits. Potato Chips, B
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 7 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to became
Intrested to become distributors of cookie , biscuitts, milk , aata, pules, maggie, toffee, chips, oil, rice, etc.
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor, Having 4 years Wholesale experience in Parle, Lays, ITC Products etc
Intrested to become distributors of Namkeen, Chips, Biscuit, Snacks
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We operate in the snack foods segment of the FMCG industry, specializing in the wholesale trading and distribution of namkeen and savory snack products. Our business supplies a variety of packaged namkeen items to retailers, shops, and local markets, focusing on high-volume, fast-moving consumer goods
Intrested to become distributors of Foxtail Millet Grain, Little Millet Grain, Kodo Millet Grain, Barnyard Millet Grain, Browntop Millet
| Preferred location | Delhi, Ontario |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Plain Rusk, Classic Rusk, Khari, Tie, Fain, Elaichi Rusk, Suji Rusk, Khari Biscuit, Cardamom Rusk,
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 2.00 |
| Experience | 2 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Plain Rusk, Classic Rusk, Khari, Tie, Fain, Elaichi Rusk, Suji Rusk, Khari Biscuit, Cardamom Rusk,
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 2.00 |
| Experience | 2 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of FMCG
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of fmcg
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 100 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of spices, Namkeen
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 12 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Namkeen
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 80.00 K - Rs. 90.00 K |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANTS TO BECOME
Intrested to become distributors of NAMKEEN.
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 YEAR |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of NAMKEEN
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 40 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Delhi We are experienced in business around 25 Years We specialize in Food & Beverage and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of biscuits, namkeen
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 25 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Delhi We are experienced in business around 10 Years We specialize in Food & Beverage and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Small Snack, Wafer, Biscuits, Cookies, Chocolate, Candy, Chips, Kurkure, Kasoori Methi Powder, Mirch
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributer
Intrested to become distributors of As i am entering in this field first time i just want to have good margin products.
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Partnership
Intrested to become distributors of Fmcg product
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 5 month |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Namkeen, snacks
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributor and wholesaler
Intrested to become distributors of FMCG product
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Chips Namkeen.
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to get distributorship. Please send product details, investment details and profit margin to become distributor.
Intrested to become distributors of Namkeen, bakery confectionery
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Suji Rusk, Soan Papdi, Choco Peanut Cookies, Mixture Namkeen, Sweet Soan Papdi, Crunchy And Crispy R
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.