Message Wants to become distributor. Currently having 3-4 showroom for electric vehicles two wheeler. We are keenly interested in your product range and would appreciate the opportunity to discuss the details further.
Intrested to become distributors of Electric vehicles
| Preferred location | Nizamabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 3000-4000 ( Having retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Computer Service Provider
| Preferred location | Siliguri, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributor, Retails Sales and marketing
Intrested to become distributors of distributor
| Preferred location | Gandhidham, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 15 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message He want to become distributor
Intrested to become distributors of Pharmaceuticals
| Preferred location | Adra, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 2200-2300 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of service provider
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Cr - Rs. 2.00 Cr |
| Experience | 36 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 25-30 ( Having Retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Service provider
| Preferred location | Cachar, Assam |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of E Rickshaw
| Preferred location | Kanpur, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of BIKE SERVICES
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Logistics, Air import & export, Sea import & export, Warehousing, Machinery Installation, Packing wo
| Preferred location | Dadri, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Accounting software and Billing software
| Preferred location | North 24 Parganas, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 70.00 K |
| Experience | 5 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of ACCOUNTING SOFTWARE AND GST SOFTWARE
| Preferred location | Pune, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 6 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of accounting software and GST Software
| Preferred location | Gurgaon, Haryana |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Accounting software and GST Software
| Preferred location | Moga, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Telecommunication distribution food and supply
Intrested to become distributors of Telecommunication distribution
| Preferred location | Muzaffarpur, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 15 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become.
Intrested to become distributors of Artcure Magnetic Diffusional Patch.
| Preferred location | Rajkot, Gujarat |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of laundry and dry clean services
| Preferred location | Keonjhar, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | 20 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message my company name is smartpacktraders i like small invest distributor
Intrested to become distributors of food product ,dairy product, etc..
| Preferred location | Thanjavur, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Me Gautam Pathak From Kurji Balupar, Patna, Pin - 800010. We are working with Brands not yet. Having experience of fresherYrs. Managing many Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Consumer Electronics, Electronics & Electrical Supplies
| Preferred location | Phulwari, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are well experienced distributor of pharma products located at Tirupur, Tamilnadu. Can give prompt service in western Tamilnadu region.
Intrested to become distributors of Pharma distributors in Tirupur, Medicine and surgical distributors in Tirupur
| Preferred location | Tirupur, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Working as distributor for last 10 years with several brands like ... Vodafone: tata sky : Havells : L&T
Intrested to become distributors of any products but it must be of good brands
| Preferred location | Ghaziabad, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 20.00 Lac - Rs. 30.00 Lac |
| Experience | 10 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Cash Deposit ATM - All Banks, Cash Deposit KIOSK - All Banks, Mini ATM, Micro - ATMs, AEPS withdrawals/Transfers. NBFC & NGO & Nidhi Company ATM & Cash collection ATM.
Intrested to become distributors of We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide crite
| Preferred location | Bengaluru, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Presently I am in plasma cutting, welding and Robotics field working in Pune
Intrested to become distributors of plasma cutting, welding and Robotics
| Preferred location | Pune, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a distributor.
Intrested to become distributors of floorer equipment.
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 12 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Cash Deposit ATM - All Banks, Cash Deposit KIOSK - All Banks, Mini ATM, Micro - ATMs, AEPS withdrawa
| Preferred location | Coimbatore, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 6.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.