Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of necklace, ring, earrings, pendant
| Preferred location | Jammu, Jammu and Kashmir |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Lucknow, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 20 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details. (Having 20 years Experience in Jewelry Items)
Intrested to become distributors of Alex Jewelry - Gold Plating Pasha, Gold Layer Bangle, Gold Plated Shagun Bangle, Imitation Jewellery
| Preferred location | Miraj, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 20 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Chocker set, Kundan chocker set, Artificial Chocker set
| Preferred location | New Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 6 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message iwanttogetdistributorship
Intrested to become distributors of Energy & PowerEnvironment & PollutionHealth & BeautyHealthcare & Hygiene ProductsEnergy Conservation
| Preferred location | Ambala, Haryana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Printing and Packging
Intrested to become distributors of Printing and Packging items,immitation jewellery,Rakhi,school stationary and office stationary suppl
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 16years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Silver Articles, Silver Handicraft Flower Pot, Silver Handicraft Wall Clock, Silver White Metal Stand Singhasan, Silver Pendal, Silver Dinner Set, Silver Earring, Women Silver Bracelet, Silver Pleated Jewelry Box, Silver Temple, Silver Table Lamp, Round Silver Photo Frame, Silver Handicraft Fruit Bowl
Intrested to become distributors of Silver Articles, Silver Handicraft Flower Pot, Silver Handicraft Wall Clock, Silver White Metal Stan
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Silver Articles, Silver Handicraft Flower Pot, Silver Handicraft Wall Clock, Silver White Metal Stand Singhasan, Silver Pendal, Silver Dinner Set, Silver Earring, Women Silver Bracelet, Silver Pleated Jewelry Box, Silver Temple, Silver Table Lamp, Round Silver Photo Frame, Silver Handicraft Fruit Bowl
Intrested to become distributors of Silver Articles, Silver Handicraft Flower Pot, Silver Handicraft Wall Clock, Silver White Metal Stan
| Preferred location | Kanpur, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Silver Articles, Silver Handicraft Flower Pot, Silver Handicraft Wall Clock, Silver White Metal Stand Singhasan, Silver Pendal, Silver Dinner Set, Silver Earring, Women Silver Bracelet, Silver Pleated Jewelry Box, Silver Temple, Silver Table Lamp, Round Silver Photo Frame, Silver Handicraft Fruit Bowl
Intrested to become distributors of Silver Articles, Silver Handicraft Flower Pot, Silver Handicraft Wall Clock, Silver White Metal Stan
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Silver Articles, Silver Handicraft Flower Pot, Silver Handicraft Wall Clock, Silver White Metal Stand Singhasan, Silver Pendal, Silver Dinner Set, Silver Earring, Women Silver Bracelet, Silver Pleated Jewelry Box, Silver Temple, Silver Table Lamp, Round Silver Photo Frame, Silver Handicraft Fruit Bowl
Intrested to become distributors of Silver Articles, Silver Handicraft Flower Pot, Silver Handicraft Wall Clock, Silver White Metal Stan
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Agriculture, Animal Fodders, Animal Husbandry, Bamboo & Rattan Products, Agricultural Machines & Too
| Preferred location | Rajkot, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 5 year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Food & Beverage, Gifts & Crafts, Home Supplies, Industrial Supplies, Mineral & Metals, Office & Scho
| Preferred location | Narasaraopet, Andhra Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Bangles and Bracelets, Minakari Jewellery, Kundan Jewelry, Earrings, Handcrafts, Vintage Jewlry
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Nagaur, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Bangles and Bracelets, Minakari Jewellery, Kundan Jewelry, Earrings, Handcrafts, Vintage Jewlry
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Pune, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 7yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Bangles and Bracelets, Minakari Jewellery, Kundan Jewelry, Earrings, Handcrafts, Vintage Jewlry
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Dhanbad, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Yesh enterprise
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Kota, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 6.00 Lac |
| Experience | 3yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Please send product details, investment details and profit margin to become distributor.
Intrested to become distributors of Jewellery shop
| Preferred location | Dhule, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Cr - Rs. 2.00 Cr |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message HD Enterpries
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Manish Printers
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Lohardaga, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 4yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Umang Group Of Company
Intrested to become distributors of Men Pendants, Unisex Bracelets, Fancy Kirpan, Punjabi Kada, Finger Rings, Designer Bracelet, Ranajan
| Preferred location | Lucknow, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Sumitrajit Enterprises
Intrested to become distributors of Men Pendants, Unisex Bracelets, Fancy Kirpan, Punjabi Kada, Finger Rings, Designer Bracelet, Ranajan
| Preferred location | Cuttack, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 1yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Mr. Guru Enterprises
Intrested to become distributors of Men Pendants, Unisex Bracelets, Fancy Kirpan, Punjabi Kada, Finger Rings, Designer Bracelet, Ranajan
| Preferred location | Coimbatore, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Devora Collection
Intrested to become distributors of Men Pendants, Unisex Bracelets, Fancy Kirpan, Punjabi Kada, Finger Rings, Designer Bracelet, Ranajan
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Shunya foundation
Intrested to become distributors of Men Pendants, Unisex Bracelets, Fancy Kirpan, Punjabi Kada, Finger Rings, Designer Bracelet, Ranajan
| Preferred location | Saharanpur, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.