Message want to become Distributors
Intrested to become distributors of fancy products...
| Preferred location | Kanyakumari, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Nalasopara, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 40.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 8 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewelry, Artifical Jewelry,
| Preferred location | Lucknow, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 8 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Designer Necklace, 3 Tone Bangle, Tradition
| Preferred location | Ghaziabad, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributors
Intrested to become distributors of Bridal Necklace sets; Artificial Necklace sets, Gold Plated Sets
| Preferred location | Basoda, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 12 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor, Client doing Jewellery business from last 40 years and in artificial jewellery from 5 years.
Intrested to become distributors of Gold Plating Pasha, Gold Layer Bangle, Gold Plated Shagun Bangle, Imitation Jewellery, Imitation Ear
| Preferred location | Darbhanga, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Printing and Packging
Intrested to become distributors of Printing and Packging items,immitation jewellery,Rakhi,school stationary and office stationary suppl
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 16years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Jaipur, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Vadodara, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 3.00 |
| Experience | 20 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributors
Intrested to become distributors of Bridal Necklace sets; Artificial Necklace sets, Gold Plated Sets
| Preferred location | Basoda, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 12 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Agriculture, Animal Fodders, Animal Husbandry, Bamboo & Rattan Products, Agricultural Machines & Too
| Preferred location | Rajkot, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 5 year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Bangles and Bracelets, Minakari Jewellery, Kundan Jewelry, Earrings, Handcrafts, Vintage Jewlry
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Nagaur, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Yesh enterprise
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Kota, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 6.00 Lac |
| Experience | 3yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Please send product details, investment details and profit margin to become distributor.
Intrested to become distributors of Jewellery shop
| Preferred location | Dhule, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Cr - Rs. 2.00 Cr |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message UBS Electronic
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Muzaffarpur, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 15yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Manish Printers
Intrested to become distributors of Gold Plated Jewelry, Fashion Jewelry, American Diamond Jewelry, Bridal Jewelry, Imported Jewelry, Ba
| Preferred location | Lohardaga, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 4yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message ethereal international
Intrested to become distributors of Men Pendents, Unisex Bracelets, Fancy Kirpan, Punjabi Kada, Finger Rings, Designer Bracelet, Ranajan
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Men Pendents, Unisex Bracelets, Fancy Kirpan, Punjabi Kada, Finger Rings, Designer Bracelet, Ranajan Stunning Swastic Flower Bracelet, Ranjan Khanda Square Pendent, Terrifyingi Design Kirpan, Classy Broad Band Bracelet, Elegent Punjabi Kada, Greasy Flat Ring, Classy Kundan Bracelet, Beautiful Om Trishul Pendent, Stunning 8 Bubbles Kirpan, Adorable Nakshi Religious Kada, Silver Plated Pendant, Imitation Finger Ring, Antique Pendant
Intrested to become distributors of Men Pendents, Unisex Bracelets, Fancy Kirpan, Punjabi Kada, Finger Rings, Designer Bracelet, Ranajan
| Preferred location | Indore, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Hazaribag , Jharkhand. We are experienced in business around 15Years. We specialize in Jewellery & Gemstone Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of CZ Jewellery, Kundan Jewellery, Antique Jewellery, Imitation Jewellery, Artificial Jewellery, Fashi
| Preferred location | Hazaribagh, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 15years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Ahmedabad , Gujarat. We are experienced in business around 1Years. We specialize in Jewelery & Gemestone Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Jewelry
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Guwahati, Assam. We are experienced in business around 12Years. We specialize in Jewellery & Gemestone Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of CZ Jewellery, Kundan Jewellery, Antique Jewellery, Imitation Jewellery, Artificial Jewellery, Fashio
| Preferred location | Guwahati, Assam |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 12 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage, will manage as per the requirement and transportation available at Gujarat in 2018 and having marketing network. No bar for investment for a good product.We are looking for Jewelery and Gemstones product Looking to start in this months immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Fashion Jewellery, Costume Jewellery, Artificial Jewellery, Fashion Jewellry,
| Preferred location | Rajkot, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage, will manage as per the requirement and transportation available at Delhi in 2018 and having marketing network. No bar for investment for a good product.We are looking for Jewelery and Gemstones product Looking to start in this months immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Fashion Jewellery, Costume Jewellery, Artificial Jewellery, Fashion Jewellry
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Net World I-Cafe
Intrested to become distributors of Gold Necklace Set, Gram Gold Jewelry, Gold Fingers Rings, Gold Earrings, Fancy Chain, Gold Necklace
| Preferred location | Barrackpore, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.