Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of gold jewellery
| Preferred location | Firozabad, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 15.00 Lac - Rs. 20.00 Lac |
| Experience | 40 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of Gold Necklace Set, Gram Gold Jewelry, Gold Fingers Rings, Gold Earrings, Fancy Chain, Gold Necklace,
| Preferred location | Belgaum, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 50 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of JEWELRY
| Preferred location | Dharamshala, Himachal Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 12 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor for a good company.
Intrested to become distributors of kundan earrings
| Preferred location | Bengaluru, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 20.00 K - Rs. 50.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor for a good company.
Intrested to become distributors of gold necklace
| Preferred location | Ghaziabad, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Nabarangpur, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Diamond Certified by Igi, Diamond Bridal Rings, Diamond Gold Rings, Pearl Earrings, Diamond Pendant,
| Preferred location | Gorakhpur, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 2.00 |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 500 ( Having retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Gold Jewellery
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 25 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1000 ( Having Retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Gold Jewellery
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message manufacture
Intrested to become distributors of gold melting machine
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 7.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message distributor
Intrested to become distributors of gold melting machine
| Preferred location | Allapalli, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 3.00 - Rs. 5.00 |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message distributor
Intrested to become distributors of gold
| Preferred location | Gurugram, Haryana |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message distributor
Intrested to become distributors of melting machine
| Preferred location | Vellore, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message distributor
Intrested to become distributors of melting machine
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 15 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of jewellery
| Preferred location | Central Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 25 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Printing and Packging
Intrested to become distributors of Printing and Packging items,immitation jewellery,Rakhi,school stationary and office stationary suppl
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 16years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message New starts business
Intrested to become distributors of All most all product
| Preferred location | Kagal, Maharashtra |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Kurukshetra, Haryana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 25 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributors
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Bijapur, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANTS TO BECOME,
Intrested to become distributors of JEWELARY,
| Preferred location | Azamgarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 10 YEAR |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Agriculture, Animal Fodders, Animal Husbandry, Bamboo & Rattan Products, Agricultural Machines & Too
| Preferred location | Rajkot, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 5 year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Please send product details, investment details and profit margin to become distributor.
Intrested to become distributors of Jewellery shop
| Preferred location | Dhule, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Cr - Rs. 2.00 Cr |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Bhopal , Madhya Pradesh. We are experienced in business around 4 years . We specialize Jewelry & Gemstones and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Italian Jewellery, Diamond Jewellery, Casting Jewellery, Platinum Jewellery, Adira Chain Set, Italia
| Preferred location | Bhopal, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Doda , Jammu and Kashmir. We are experienced in business around 4 Years . We specialize Jewlery & Gemstones and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Italian Jewellery, Diamond Jewellery, Casting Jewellery, Platinum Jewellery, Adira Chain Set, Italia
| Preferred location | Doda, Jammu and Kashmir |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.