Message Want to Become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Puri, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 15 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 50-60 (Having Retailers) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Jewellery
| Preferred location | Bengaluru, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 6 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i wantys to becomeba distributorship for a immitation jewelry
Intrested to become distributors of immitation jewelry
| Preferred location | Madurai, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Chennai, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Nabarangpur, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want To become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage, will manage as per the requirement and transportation available at Uttar Pradesh and having marketing network. No bar for investment for a good product.We specialize in Chemicals Products Looking to start in this months immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Kanpur, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Machilipatnam, Andhra Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 8 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Ujjain, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 20 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Nalasopara, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 40.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 8 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Biaora, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 30.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 9 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of jewellers
| Preferred location | Sangli, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details. (Having 20 years Experience in Jewelry Items)
Intrested to become distributors of Alex Jewelry - Gold Plating Pasha, Gold Layer Bangle, Gold Plated Shagun Bangle, Imitation Jewellery
| Preferred location | Miraj, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 20 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewelry, Artifical Jewelry,
| Preferred location | Lucknow, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 8 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Designer Necklace, 3 Tone Bangle, Traditiona
| Preferred location | Alwar, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Designer Necklace, 3 Tone Bangle, Tradition
| Preferred location | Ghaziabad, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Artificial Bridal Jewellery Set, Stylish Design Ad Necklace Set, Kundan Long Necklace, Artificial Ne
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want To become distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery, Imitation Earring, Fancy Necklace, Fashion Bangles, Artificial Rings, Imitation
| Preferred location | Pune, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Imitation Jewelry, Choker Sets, Necklace sets, Imitation MangalSutra
| Preferred location | Kalyan, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor, Client doing Jewellery business from last 40 years and in artificial jewellery from 5 years.
Intrested to become distributors of Gold Plating Pasha, Gold Layer Bangle, Gold Plated Shagun Bangle, Imitation Jewellery, Imitation Ear
| Preferred location | Darbhanga, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Chocker set, Kundan chocker set, Artificial Chocker set
| Preferred location | New Delhi, Delhi |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 6 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributors
Intrested to become distributors of Artificial Bridal Necklace set, Artificial Gold Necklace, Artificial Bride gold sets
| Preferred location | Chennai, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 15-20 ( Having Retailer) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Imitation Jewellery
| Preferred location | Pune, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 7 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Jewellery
| Preferred location | Nellore, Andhra Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 20 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.