Message We are interested in becoming a distributor of quality products with good margins. We have adequate storage space and transportation facilities available in Surat, Gujarat. We have around 3 years of business experience and are connected with 25 retail counters. Please contact us and share the criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Smart Locks - Mygate Lock SR, Mygate Lock Prime, Mygate Lock Pro 2.0, Mygate Lock edge, MyGate Lock
| Preferred location | Surat, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Agricultural Pipes
| Preferred location | Jaipur, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 80.00 K - Rs. 90.00 K |
| Experience | 3 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I Want to become
Intrested to become distributors of Bib cock
| Preferred location | Anantapur, Andhra Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Assam We are experienced in business around 5 Years We specialize inPipes & Fitting and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Hdpe Pipes, Mdpe Pipes, Pvc Pipe, Sprinkler Pipe, Suction Hose Pipe, Hdpe Plb Duct Pipes
| Preferred location | Guwahati, Assam |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message ALL TYPE OF SECURITY ELECTRICAL WORK DONE
Intrested to become distributors of ALL ELECTRICAL WORK
| Preferred location | Madurai, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Dealership pepsi
Intrested to become distributors of Any low budget and low risk business I sujest
| Preferred location | Bulandshahar, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I am doing electrical business now. Try to improve my quality.
Intrested to become distributors of Textile, leathers, Electricals, plastic
| Preferred location | Dindigul, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message CREATIVE ENGINEERS was established in 2004. We are engaged in manufacturing & supplying of sheet metal tools, sheet metal assemblies, sheet metal components, sheet metal parts, industrial sheet metal components, precision sheet metal components, switchgear components, automobiles sheet metal components, heavy sheet metal parts, steel sheet metal components, sheet metal fittings, perforated sheet metal, metal fabricated components, industrial fabricated components, moulding electrical switchgears, shock proof electrical switchgear, customized electrical switchgear, brass terminals.
Intrested to become distributors of Pipe Fittings, Valves, Industrial Valves, Couplings, Elbows,
| Preferred location | Mira Bhayandar, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 1.00 |
| Experience | 5 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.