Message Want to become.
Intrested to become distributors of Pipe elbows.
| Preferred location | Bidhuna, Uttar Pradesh |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of upvc pipes
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 50.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message 90 degree elbows
Intrested to become distributors of 90 degree elbows
| Preferred location | Rishikesh, Uttarakhand |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message My business name is Aone enterprise , since 2011
Intrested to become distributors of Power tools , pvc pipes and fitting
| Preferred location | Sirohi, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 20.00 Lac - Rs. 30.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are the best service provider in terms of delivering bigger brands on time , since past 15 years in mumbai Maharashtra
Intrested to become distributors of Fmcg products
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Cr - Rs. 5.00 Cr |
| Experience | 15 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message A to Z
Intrested to become distributors of .Industrial supplies
| Preferred location | Barmer, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 3yrs |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Agriculture, Plastics & Products, Pipes & Pipe Fittings, PVC Pipes, Brass Pipe Fittings, HDPE Pipes,
| Preferred location | Kurwai, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | No |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Hardware
Intrested to become distributors of Plastic pipes, UPVC, PVC, CPVC pipes fittings
| Preferred location | Asansol, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 15 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i m also builder and i want to become distributors
Intrested to become distributors of pipe fiting
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Landscape Garden Development Maintenance Garden Centre Tools Machinaries Sales Fertilizer & Seed Sale Flower and potted plants sales
Intrested to become distributors of Landscape Garden Development Maintenance Garden Tools Horticulture Products Organic Fertilizers Seds
| Preferred location | Mulshi, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of Pipes & Pipe Fittings, Food & Beverage, Meat & Poultry, Noodles, Spices & Seasonings, Toys, Electric
| Preferred location | Bhagalpur, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message ALL TYPE OF SECURITY ELECTRICAL WORK DONE
Intrested to become distributors of ALL ELECTRICAL WORK
| Preferred location | Madurai, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message For District level distribution for sales
Intrested to become distributors of Plastics & Products, Consumer Electronics, Coffee Maker, Dehumidifier, Dishwasher, Fan, Heaters, Was
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message CHECK ON WESITE
Intrested to become distributors of CONTROL PANEL ACCESSORIES, PVC Conduit Concealed Pipe and Fittings, Bakelite Industrial Products, Pi
| Preferred location | Pune, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10 YEARS |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of CPVC Elbow, CPVC Pipes, CPVC Plain Coupler, Tank Nipple, Plain Coupler, Plain Reducer Bushing
| Preferred location | Bijapur, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in West Bengal We are experienced in business around 7 years. We specialize in Product and looking expand with Pipes, Tubes & Fittings Looking to start immediately. Please contact us and Provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of CPVC Plumbing Pipe Fittings, UPVC Plumbing Pipes, UPVC Union, CPVC Pipes, Plastic Ball Valve, Pumps
| Preferred location | North Dinajpur, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 7 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message New in the field of all the product
Intrested to become distributors of Pvc Pipes fittings, Cosmetics
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become dsitributor.
Intrested to become distributors of Pipes & Pipe Fittings, PVC Pipes, PVC Pipe Fittings, Pipe Elbows, Pipes, Tubes & Fittings
| Preferred location | Gondal, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are in those products industry from past 20 years,we are intact with retailers,and all technical powers we have.
Intrested to become distributors of Any bussiness with demand and consumption
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 20.00 Lac - Rs. 30.00 Lac |
| Experience | 11 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become dsitributor.
Intrested to become distributors of Business Services, Plastics & Products, Pipes & Pipe Fittings, PVC Pipes, Tubes & Tube Fittings, PVC
| Preferred location | Howrah, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I am doing electrical business now. Try to improve my quality.
Intrested to become distributors of Textile, leathers, Electricals, plastic
| Preferred location | Dindigul, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become dsitributor.
Intrested to become distributors of Pipes & Pipe Fittings, Furniture Fittings & Fixtures, PVC Pipes, Furniture, Bedroom Furniture, Bathr
| Preferred location | Dhanwar, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME DISTRIBUTOR
Intrested to become distributors of PVC Electrical Pipes, PVC Junction Box, UPVC Plumbing Pipes, PVC Pipe Coupler, PVC Water Pipe, HDPE
| Preferred location | Chikmagalur, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME DISTRIBUTOR
Intrested to become distributors of Ultra Silent Pipes, Lock Seal, Ultra Silent Polypropylene Pipe, Multi Floor Trap, Ultra Silent Bend
| Preferred location | Jaipur, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.