Message Having many Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of PVC PIPES, ALL HARDWARE ITEMS
| Preferred location | Motihari, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 8 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Established in 1983, we "Gautam Steel Center" are one of the leading Manufacturers, trader and supplier of Pipe fittings, joint, elbow, flanges, reducer, plug, valves, ball and more. We assure our client to deliver quality range of products, which are manufactured to cater the needs of industry, these are known for easy installation, reliability and durable finish standards and also we provide these product at very reasonable price to our clients.
Intrested to become distributors of Pipe fittings, joint, elbow, flanges, reducer, plug, valves, ball
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 8YEAR |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Pipes and fittings
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Hdpe Pipe, Cpvc Pipe, Mdpe Pipe, Flexible Plumbing Pipe
| Preferred location | Siwan, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | No |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Me karthik Reddy S. Having experience of 8 YEARSYrs. Managing 200 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of FINOLEX PIPES AND CABELS,BEVERAGES,COLD DRINK
| Preferred location | Bhalki, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 8.00 Lac - Rs. 9.00 Lac |
| Experience | 8 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I WANT TO BECOME DISTRIBUTORS
Intrested to become distributors of supreme pipe
| Preferred location | Mehsana, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Cr - Rs. 2.00 Cr |
| Experience | 9 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Irrigation Pipes
| Preferred location | Umbergaon, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message My business name is Aone enterprise , since 2011
Intrested to become distributors of Power tools , pvc pipes and fitting
| Preferred location | Sirohi, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 20.00 Lac - Rs. 30.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are the best service provider in terms of delivering bigger brands on time , since past 15 years in mumbai Maharashtra
Intrested to become distributors of Fmcg products
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Cr - Rs. 5.00 Cr |
| Experience | 15 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in West Bengal We are experienced in business around 5 Years We specialize in Food & Beverage and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of bath style
| Preferred location | Nainital, Uttarakhand |
| Experience | 3 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Pu pipe
| Preferred location | Coimbatore, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message A to Z
Intrested to become distributors of .Industrial supplies
| Preferred location | Barmer, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 3yrs |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Hardware
Intrested to become distributors of Plastic pipes, UPVC, PVC, CPVC pipes fittings
| Preferred location | Asansol, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 15 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i m also builder and i want to become distributors
Intrested to become distributors of pipe fiting
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of Pipes & Pipe Fittings, Food & Beverage, Meat & Poultry, Noodles, Spices & Seasonings, Toys, Electric
| Preferred location | Bhagalpur, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message ALL TYPE OF SECURITY ELECTRICAL WORK DONE
Intrested to become distributors of ALL ELECTRICAL WORK
| Preferred location | Madurai, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor.
Intrested to become distributors of Agriculture, Plant, Flowers & Dried Flowers, Nuts & Kernels, Nematicides, Plant & Animal Oil, Tea, A
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message For District level distribution for sales
Intrested to become distributors of Plastics & Products, Consumer Electronics, Coffee Maker, Dehumidifier, Dishwasher, Fan, Heaters, Was
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributionship
Intrested to become distributors of All products Distributionship
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Experience | No |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message CHECK ON WESITE
Intrested to become distributors of CONTROL PANEL ACCESSORIES, PVC Conduit Concealed Pipe and Fittings, Bakelite Industrial Products, Pi
| Preferred location | Pune, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10 YEARS |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message New in the field of all the product
Intrested to become distributors of Pvc Pipes fittings, Cosmetics
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are in those products industry from past 20 years,we are intact with retailers,and all technical powers we have.
Intrested to become distributors of Any bussiness with demand and consumption
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 20.00 Lac - Rs. 30.00 Lac |
| Experience | 11 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become dsitributor.
Intrested to become distributors of Business Services, Plastics & Products, Pipes & Pipe Fittings, PVC Pipes, Tubes & Tube Fittings, PVC
| Preferred location | Howrah, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I am doing electrical business now. Try to improve my quality.
Intrested to become distributors of Textile, leathers, Electricals, plastic
| Preferred location | Dindigul, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.