Message want to become
Intrested to become distributors of pipes tube fitting
| Preferred location | Hajipur, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 7 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Me Siddhant. Having experience of 20 YEARS. Managing 4 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of WATER TANK
| Preferred location | Delhi, Delhi |
| Experience | 20years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message My business name is Aone enterprise , since 2011
Intrested to become distributors of Power tools , pvc pipes and fitting
| Preferred location | Sirohi, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 20.00 Lac - Rs. 30.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are the best service provider in terms of delivering bigger brands on time , since past 15 years in mumbai Maharashtra
Intrested to become distributors of Fmcg products
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Cr - Rs. 5.00 Cr |
| Experience | 15 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message A to Z
Intrested to become distributors of .Industrial supplies
| Preferred location | Barmer, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 3yrs |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i m also builder and i want to become distributors
Intrested to become distributors of pipe fiting
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of Pipes & Pipe Fittings, Food & Beverage, Meat & Poultry, Noodles, Spices & Seasonings, Toys, Electric
| Preferred location | Bhagalpur, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message ALL TYPE OF SECURITY ELECTRICAL WORK DONE
Intrested to become distributors of ALL ELECTRICAL WORK
| Preferred location | Madurai, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message For District level distribution for sales
Intrested to become distributors of Plastics & Products, Consumer Electronics, Coffee Maker, Dehumidifier, Dishwasher, Fan, Heaters, Was
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message New in the field of all the product
Intrested to become distributors of Pvc Pipes fittings, Cosmetics
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become dsitributor.
Intrested to become distributors of Business Services, Plastics & Products, Pipes & Pipe Fittings, PVC Pipes, Tubes & Tube Fittings, PVC
| Preferred location | Howrah, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I am doing electrical business now. Try to improve my quality.
Intrested to become distributors of Textile, leathers, Electricals, plastic
| Preferred location | Dindigul, Tamil Nadu |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Polyethylene HDPE Pipes, Mdpe Pipes, Pvc Pipes, PLB Duct Pipes, UPVC Column Pipes, PLB Duct With Rope, PLB HDPE Duct, HDPE Pipes, HDPE Pipe Fitting, MDPE Pipes & Fittings, PPR Pipes & Fittings, XL Three Layer HDPE Pipe, PPR Fittings, Industrial PPR Fittings, Single Layer PPR Pipes, Electrofusion Fittings, Electro Fusion Fittings, HDPE Electrofusion Fittings, PLB Duct Pipes Fittings
Intrested to become distributors of Polyethylene HDPE Pipes, Mdpe Pipes, Pvc Pipes, PLB Duct Pipes, UPVC Column Pipes, PLB Duct With Rop
| Preferred location | Chhata, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space 500 sq ft. and transportation available at Hyderabad, Telangana. We are experienced in business around 6 years and having marketing network. No bar for investment for a good product. We specialize in Health and Construction and Real Estate Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Plywood and Hardware, electricals, home automation, veneers, sheets, pipes, furnishing home decors
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 20.00 Lac |
| Experience | 10 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.