Message I want to become distributor. Currently dealing in sports equipment and have sports hub. We are keenly interested in your product range and would appreciate the opportunity to discuss the details further.
Intrested to become distributors of yoga mats, sports equipment
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of sports accessories
| Preferred location | Ranchi, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to take distributorship in Bowling Master Senior, Bowling Master Junior, Bowling Master Spin, Cricket Training Aids, Cricket Training Equipment, Sports Ware
Intrested to become distributors of Bowling Master Senior, Bowling Master Junior, Bowling Master Spin, Cricket Training Aids, Cricket Tr
| Preferred location | Meerut, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 20.00 K - Rs. 30.00 K |
| Experience | 5 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of Baby Diaper, Shoe Cover Plastic Disposable, Elduro Adult Diaper, GI management / Paediatric Range,
| Preferred location | Guntur, Andhra Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to distributor
Intrested to become distributors of CRICKET, VOLLEYBALL, HOCKEY
| Preferred location | Vadodara, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 7 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of Cricket kit, football kit. GYM PRODUCT
| Preferred location | Yamunanagar, Haryana |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors
Intrested to become distributors of carpets
| Preferred location | Muvattupuzha, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 9.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 12 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Thigh Guard Set, Chest Guard, Bats, Balls, and Gears
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Shrine Sports Distributors is a well-established distributor and supplier of premium sports and lifestyle products, based in Meerut, India. The company specializes in delivering high-quality sports equipment and accessories to retailers, institutions, and individual buyers across the region. As an authorized distributor for reputed brands like TAG Sports & Lifestyle Products, Babolat, and Spinec Sports Equipment, Shrine Sports Distributors ensures genuine products, competitive pricing, and reliable supply. The company caters to a wide range of sports categories, including tennis, badminton, fitness, and general sports accessories.
Intrested to become distributors of sports accesories, cricket
| Preferred location | Meerut, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Brasso Baroque Industries is a trusted manufacturer and supplier of high-quality sports accessories, with a specialized focus on cricket-related products and customized awards. Based in Greater Noida, Uttar Pradesh, we are committed to delivering premium-quality products that meet the evolving needs of sports organizations, academies, and retailers.
Intrested to become distributors of cricket accesories,sports and entertainment
| Preferred location | Moradabad, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor Marvel Shoes & Sports Hub is a trusted name in Pathanamthitta, Kerala, specializing exclusively in high-quality sports accessories. With over 8 years of experience in the sports industry, we are committed to providing durable, reliable, and performance-oriented sports products to athletes, schools, sports academies, and individual customers.
Intrested to become distributors of sports accessories cricket
| Preferred location | Pathanamthitta, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of cricket equipment , sports accessories
| Preferred location | Udaipur, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of sports accessories
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 15 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of sports accessories
| Preferred location | Tonk, Rajasthan |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become adistributor.
Intrested to become distributors of sports tshirts , sports accesories
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of cricket accesories.
| Preferred location | Ahmedabad, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributors
Intrested to become distributors of cricket equipments
| Preferred location | Nuapada, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 50.00 - Rs. 100.00 |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of sports cricket
| Preferred location | Jabalpur, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of cricket accessories
| Preferred location | Barwani, Madhya Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a disteributor
Intrested to become distributors of cricket accesories....
| Preferred location | Vadodara, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of cricket accesories..
| Preferred location | Balasore, Odisha |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of sports accessories, cricket
| Preferred location | Bardoli, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 20 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of cricket accessories
| Preferred location | Bharuch, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of tennis ball
| Preferred location | Revelganj, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.