Message want to become distributor
Intrested to become distributors of paper soap,napthalene paper , Natural Bar, Soaps, Perfumes, White Oudh Solid Perfume, Fresh Buds Sol
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 8.00 Lac |
| Experience | 30 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become an distributor
Intrested to become distributors of Cow dung Based distemper ,Emulsion and wallputty
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 3 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of Cow dung paint, Khadi prakritik paint, Organic paint, Eco friendly paint, Distemper Paint,
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of floor cleaner
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become distributor.
Intrested to become distributors of chemicals, industrialchemicals, detergentchemicals,
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of industrial chemical
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 3 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of handmade soap
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of bio fertilizer
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of berger paints
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 K - Rs. 2.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor of Detergent Powder
Intrested to become distributors of Detergent Powder
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Detergent powder
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become a distributor
Intrested to become distributors of chemicals, industrial, induatrialchemicals, soapbasechemicals,
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 2.00 - Rs. 3.00 |
| Experience | 5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of oils and lubricants
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 50.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message iwanttogetdistributorship
Intrested to become distributors of ChemicalsPaint & Allied ProductsConstruction & Real EstateBuilding & Construction Material & Supplie
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 500.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Floor Cleaner
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Mercuric Chloride
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 7 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Me Suresh Mandalagiri. Having experience of 5 YEARS IN RETAILING . Managing many Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of PESTICIDES
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Home cleaning chemical.
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to work with good Brands. Please contact me for distributorship.
Intrested to become distributors of Biodynamic Fertilizer, Biodynamic Manure, Organic Manure, Garden Potlife 240gm, Agriculture Potlife
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 month |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are Super Stockist, Distributor and Retail Supply Chain Company located in Hubli Second largest commercial city in Karnataka. We major focus on FMCG products and we are maintaining many brands in our product portfolio
Intrested to become distributors of Nuts & Kernels, Tea, Cosmetics, Perfumes & Fragrances, Soap & Hand Wash, Flavours & Food Additives,
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 20 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message interested in distributorship
Intrested to become distributors of Interior Emulsions, Exterior Emulsions, Enamel Paints, Silk Breathe Easy Interior Emulsions,Toilet C
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become whole-seller
Intrested to become distributors of Cooling Tower chemicals
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become whole-seller
Intrested to become distributors of Air Freashner, detox herb, glass cleaner, hand sanitizer, rose phenyl, toilet cleaner,
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I WANT TO BECOME A DISTRIBUTORS
Intrested to become distributors of Bio Fertilizer, Pesticides, Plant Growth Promoters, Organic Fertilizer, Microbial Mixtures, Micronut
| Preferred location | Hubli, Karnataka |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.