Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of Front Guard, Rear Guard, Bumper Guard, Safety Guard Accessories, Spoiler, Running Boards, Petrol Eng
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of accessories
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become
Intrested to become distributors of car Seat Covers
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Vehicle Washer, Scissors Lift
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Telangana We are experienced in business around 5 Years We specialize in Automobile and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Two wheeler spare parts
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Telangana We are experienced in business around 5 Years We specializ Automobiles and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of car accessories, auto diagnostic tools, car scanner, milage correction
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Silencers, Bend Pipes, Silencer Guard, Main Stand, Footrest Rod, Petrol Tank Lid Plate, Wheel Rims,
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Four wheeler accessories spare parts
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Car Products, Car Air Freshener, Blended Car Perfume, Dashboard Polish, Scratch Remover, Creamy Poli
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Services
Intrested to become distributors of x
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 20.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage, will manage as per the requirement and transportation available at Telangana in 2018 and having marketing network. No bar for investment for a good product.We are looking for Automobile product Looking to start in this months immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Brake Paddle Base, Cluster Gear, Clutch Bell, Clutch Nut, Engine Gear.
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 months |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Hyderabad, Telangana. We are experienced in business around 5Years. We specialize in Automobiles Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Piston Ring, Engine Valve, Gasket, Clutch System, Brake Pad, Brake Shoe, Bearing, Steering.
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.