Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of Plastic Bags, Nitrile Gloves, Plastic Container, Bagasse Plate, Wooden Cutlery, Bouffant Cap, Tissue
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of paper bags
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of tissue paper
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 50.00 - Rs. 100.00 |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of ALUMINIUM FOILS AND CONTAINERS
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 4 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Corrugated Boxes
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Home appliances
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Plastic Bags, Nitrile Gloves, Plastic Container, Bagasse Plate, Wooden Cutlery, Bouffant Cap, Tissue
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Looking for Kraft Paper
Intrested to become distributors of Kraft Paper
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of box straps
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Experience | 2 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Paper bags, Paper wraps
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor of Plastic Bag, Bio Hazard Bag and Bio Degradable Garbage Bag, carry bags in Telangana.
Intrested to become distributors of Plastic Bag, Bio Hazard Bag and Bio Degradable Garbage Bag, carry bags
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Experience | 1-5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Napkin Tissue, Horizon Lavender Fragrance (Dry) Tissues, Horizon Jasmine Fragrance (Dry) Tissues,
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tissue Paper Napkin, Soft Tissue Paper Napkin, Hard Tissue Paper Napkin,
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Glitter Powder, Glitter Paper, Glitter Gel
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tarpaulin Sheet, Liner Plastic Bag, Garbage Bags
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message need for business use
Intrested to become distributors of PP Strap
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 8 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become distributor
Intrested to become distributors of yoga mat
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Industrial tapes
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of horeca products
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tissue Paper Napkin, Soft Tissue Paper Napkin, Hard Tissue Paper Napkin,
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become
Intrested to become distributors of tiles protector sheet
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become
Intrested to become distributors of foam sheet
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Self Fusing Silicone Tape, Thermal Heat Transfer Ribbons
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | YES |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become distributor
Intrested to become distributors of Floor protection sheet
| Preferred location | Hyderabad, Telangana |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.