Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of pcd pharma
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of PARACETAMOL TABLETS & PHARMA MEDICINE
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 12 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of AYURVEDIC MEDICINE
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of generic medicines
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of Mass Gainer, Whey Protein, Pre-Workout Supplements, Protein Powder, UNiGROW Super Mass Gainer 3KG (6
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Medicine
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Herbal capsules
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are interested in becoming a distributor of quality products with good margins. We have adequate storage space and transportation facilities available in Jalandhar. We have around 5 years of business experience and are connected with 15 retail counters. Please contact us and share the criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Veterinary Medicine, Y BUFF, INFLASOL AP, INFLASOL FM BOLUS, ISOPROVET BOLUS, FLOROQUIN INJ., IPF PO
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are interested in becoming a distributor of quality products with good margins. We have adequate storage space and transportation facilities available in Jalandhar. We have around 5 years of business experience and are connected with 15 retail counters. Please contact us and share the criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Veterinary Medicine, Y BUFF, INFLASOL AP, INFLASOL FM BOLUS, ISOPROVET BOLUS, FLOROQUIN INJ., IPF PO
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to became distributors
Intrested to become distributors of ayurvedic product
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of ayurvedic medicine
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a distributor.
Intrested to become distributors of dental products
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Manufacturer of all kind of dental and surgical instruments
Intrested to become distributors of Dental and surgical instruments
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of cough syrup
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 months |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Herbal Products
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of ayurvedic medicines
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become a Distributor
Intrested to become distributors of ayurvedic Medicine
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Pain Relief Spray, Cold Spray, Nasal Spray, Mometasone Metered Dose Nasal Spray, Vitamin B12 Spray,
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Organic Juices, Organic Herbal Powders, Cosmetic Items, Herbal Powders, Sitopaladi Powder, Herbal Juices, Aloe Vera Juice, Aloe Vera Skin Gel, Aloe Vera Hair Conditioner, Aloe Vera Body Scrub, Aloe Vera Foot Scrub, Aloe Vera Moisturizing Lotion, Amla Candy, Aloe Vera Health Juice, Personal Care Items, Skin Care Items
Intrested to become distributors of Organic Juices, Organic Herbal Powders, Cosmetic Items, Herbal Powders, Sitopaladi Powder, Herbal Ju
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Tablets, Rabitoss-L, Azigrand-500, Omitoss-20, Pharmaceutical Capsules, Pharmaceutica
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 60.00 K |
| Experience | 2 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Omega 3 Capsules, Weight Management Capsules, Sleep Aid Tablets, Immunity Boost Capsules, Joint Pain
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to take
Intrested to become distributors of Food supplement
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space 300 sq ft. and transportation available at Jalandhar, Punjab. We are experienced in business around 2 Year and having marketing network. No bar for investment for a good product. We specialize in Health and Beauty Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Medicine, Mapura Ointment, C Guan Tablet, Zelzal 5 Tablets, Mela Mor Cream, Udiler 3
| Preferred location | Jalandhar, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 Lac - Rs. 99.00 Lac |
| Experience | 2 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.