Message Want to become an distributor
Intrested to become distributors of A NATURAL SUPPLEMENT TO ONCOLOGICAL TREATMENTS
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message become a distributor in pharmaceutical medicine
Intrested to become distributors of generic medicine
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | 40 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Medicines like Tablets, Capsules, Antibiotic Tablets, Cardiovascular Tablets, Injecti
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 17 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become Distributors
Intrested to become distributors of Generic medicine
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor of Pharmaceutical Tablet, Pharmaceutical Capsule, Pharmaceutical Syrup in Gujarat.
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Tablet, Pharmaceutical Capsule, Pharmaceutical Syrup
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1-5 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of hair oil, hair shampoo
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of syrup, capsules
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i wantto become a Distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic Medicine
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 7 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Gujarat We are experienced in business around 5 years. We specialize in Product and looking expand with Pharmaceuticals Looking to start immediately. Please contact us and Provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Tablets, Ayurvedic Pain Killer Oil, Dry Syrup, Pharmaceutical Capsules, Soft Gel, Pha
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Aceclofenac Tablets 100mg, Peracetamol Tablets 500mg'
Intrested to become distributors of Aceclofenac Tablets 100mg, Peracetamol Tablets 500mg'
| Preferred location | Jamnagar, Gujarat |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 15 YEAR |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.