Message Having 2000 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin. We are dealing in fmcg products and cosmetic products. We are keenly interested in your product range and would appreciate the opportunity to discuss the details further.
Intrested to become distributors of fmcg, frozen products, dairy products.
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 8 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 400 ( Having Retailers) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Cosmetic Products, Soap, Perfumes
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become an distributor
Intrested to become distributors of hampoo, Sunscreen Gel, Red Onion Shampoo, Biotin Shampoo, Hair Care - Biotin Hair Serum, Hair Vitali
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a distributorship of pharma medicine.
Intrested to become distributors of Herbal Syrup, Rhazocare Syrup, Herbal Shargen Hair Oil, Majun Jograj Gugal Powder, Herbal Cough Syru
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of cosmetic products
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of men's intimate wash
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become dsitributor
Intrested to become distributors of beauty products
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Please send product details, investment details and profit margin to become distributor.
Intrested to become distributors of Food Products like, Snacks, Namkeen, Chips, Biscuits, Cookies, Chocolate, Rice, Pulse, Flour, Packet
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 8 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of AURVEDIC
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Sanitary napkin
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Health supplement
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Sanitary napkins
Intrested to become distributors of Sanitary napkins
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Car perfume
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Allopathic medicine, PCD Pharma, Allopathic (ethical)
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 2 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Green Tea
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of face wash, shampoo. Hair Conditioner
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of COSMETIC ITEM
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEAR |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of nerolac hygiene care products
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Beauty products
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Ortho Care Juice, Joint Care Juice, Aloevera Fiber Juice, Immune Neer, Noni Juice, Wheatgrass Juice,
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become a buyer
Intrested to become distributors of Pain Relief Oil
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become a distributor
Intrested to become distributors of Health & Beauty Product
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 100.00 K - Rs. 200.00 K |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Jharkhand We are experienced in business around 1 Years We specialize in Health & Beauty and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Virgin Coconut Oil, Raw & Pure Honey, Herbal Smoothening Hair Oil, Virgin Groundnut Oil
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 4.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Alovera Cream, Fairness Foundation, Liquid Lipstick, Hair Spray, Sketch Liner, Color Feel Lipstick,
| Preferred location | Jamshedpur, Jharkhand |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.