Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of white tissue paper
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 2 YEARS |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Disposable Food Container
Intrested to become distributors of Disposable Food Container
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Bed Mattresses
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Napkin - 1 ply white, Napkin - 2 ply white, Napkin - 2 ply printed, Napkin - 4 ply white, Napkin - 2
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Mobile Shop & electronics
Intrested to become distributors of Ok
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Packaging item,
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 Year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Paper cups
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Tarpaulin Sheet, HDPE Laminated Roll, Liner Plastic Bag
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Packaging material, adhesive tape
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor.
Intrested to become distributors of Agriculture, Plant, Flowers & Dried Flowers, Nuts & Kernels, Nematicides, Plant & Animal Oil, Tea, A
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message For District level distribution for sales
Intrested to become distributors of Plastics & Products, Consumer Electronics, Coffee Maker, Dehumidifier, Dishwasher, Fan, Heaters, Was
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Spray Paint, Aerosol Spray Paint, Chromatic Spray Paint, Smooth Finish Spray Paint, Industrial Brushes
Intrested to become distributors of Spray Paint, Aerosol Spray Paint, Chromatic Spray Paint, Smooth Finish Spray Paint, Industrial Brus
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become a distributor
Intrested to become distributors of Corrugated sheets
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of ADRO Tape, Aluminium Foil, Brown Bopp Tape, Cross Filament Tape, HBT Tape, ADROX Masking Tape, Trans
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Cr - Rs. 2.00 Cr |
| Experience | 1 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of Masking Tape, Brown Tape, BOPP Self Adhesive Tapes, Transparent Tape, Pilot Masking Tape, BOPP Tape,
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Kolhapur , Maharashtra. We are experienced in business around 15years. We specialize in Packing & Paper Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Aluminum Foil Container ...
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 6.00 Lac |
| Experience | 15years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message EPE Foam, Expansion Joint Filler Board, Polyethylene Foam, Air Bubble Film, Floor Protector, Foam Net, Thermal Insulation Materials, Vapor Barriers, Civil And Construction Material, Air Filter Foam, Kabbadi Mat, EPE Foam Rods, EPE Foam Tubes, EVA Foam, Foam Mats, Foam Tubes, Insulation Pipe, Interlocking Mats, Packaging Materials, Karate Mat, Sport Mat, Roofing Material, Gym Mat, Cow Mat, U Profile, NBR Sheets, Cross Link Foam, HVAC Insulation Material, Insulation Materials
Intrested to become distributors of EPE Foam, Expansion Joint Filler Board, Polyethylene Foam, Air Bubble Film, Floor Protector, Foam Ne
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Self Fusing Silicone Tape, Thermal Heat Transfer Ribbons, Radium Tape, Adhesive TRF Tape, Paper Labels, Tissue Tape, Thermal Conductive Tape, Polyester Adhesive Tape, Polyester Labels, Masking Tape, Transfer Tape, Surface Protection Film, PVC Tape, HDPE Tape, BOPP Tape, Aluminium Foil Tape, Foam Tape, D Tissue Tape, S Tissue Tape
Intrested to become distributors of Self Fusing Silicone Tape, Thermal Heat Transfer Ribbons, Radium Tape, Adhesive TRF Tape, Paper Labe
| Preferred location | Kolhapur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.