Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic Wellness and Therapeutic Manufacturers, OrthoRaksha Oil, ProstaCheck Capsules, AA Caps - F
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic Laxative Medicine, Diabetes Churna, Heart Care Ayurvedic Powder, Diabetes Powder, Triphal
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 2.00 K - Rs. 5.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME AN DISTRIBUTORS
Intrested to become distributors of AYURVEDIC PRODUCTS
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 20.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 2 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of 'ayurvedic herbal medicines
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of PANCH TULSI DROPS
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a 3rd party Manufacturing
Intrested to become distributors of Syrup & Tablet
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Patent proprietary: - syrup, Parasth Syrup 100ml & 200 ml, Kofpar syrup -100 ml, Nocid syrup:- 200 m
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECAME DISTRIBUTOR
Intrested to become distributors of AYURVEDIC MEDICINE
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a distributor.
Intrested to become distributors of Ayurvedic pain oil
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a distributor.
Intrested to become distributors of pain relief oil
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message He want to become distributor
Intrested to become distributors of Health and beauty
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 2.00 |
| Experience | 3 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic Medicine, Ayurvedic Tablets, Herbal Syrup
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic Products
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become a distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic medicine
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i Want to Become a Distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic Products
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 15 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want become a distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic medicine
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 34 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in  West Bengal We are experienced in business around 3 years. We specialize in Product and looking expand with Pharmaceutical Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification
Intrested to become distributors of Hair Oil, Throat Relief Tablets, Ayurvedic Skin Cream, Pamakiran Skin Ointment,Terbinafine Tablets,
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Psyllium Husk Sachets, Psyllium Husk Powder, Natural Psyllium Husk (Isabgol), Psyllium Kalonji Caps
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 - Rs. 2.00 |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become a distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic Medicines & Products
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become a 3rd party Manufacturing
Intrested to become distributors of Ayurvedic Medicines & Product
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Ayurvedic Laxative Medicine, Diabetes Churna, Heart Care Ayurvedic Powder, Diabetes Powder, Triphala
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message LS Tone DS Syrup, Amla With Alovera Juice, Chocolate Flavour Protein Powder, Multivitamin Multimineral Antioxidant Syrup, Livszyme Syrup, Lycopene Syrup, Multivitamin Syrup, Miltimineral Syrup, Antioxidant Syrup, Ayurvedic Kidney Stone Syrup, Ayurvedic Uterine Tonic, Liver Syrup, Amla Aloe Vera Juice, Protiworth Granules Choclate Flavour, Lyvozz, Wild Lion
Intrested to become distributors of LS Tone DS Syrup, Amla With Alovera Juice, Chocolate Flavour Protein Powder, Multivitamin Multiminer
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Kolkata , West Bengal. We are experienced in business around 4Years. We specialize in Pharmaceutical Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Tablets, Capsules, Antibiotic Tablets, Cardiovascular Tablets, Injections, Dry Syrups, Cold Syrups,
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage, will manage as per the requirement and transportation available at West Bengal We are looking to start business in 2018 and having marketing network. No bar for investment for a good product.We are looking for Health and Beauty with more products. Looking to start in this months immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Ayurvedic Medicines in the forms of Tablet, Syrup, Powder, Tonic and Capsule, Panchsakar Churna, Lig
| Preferred location | Kolkata, West Bengal |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.