Message Want to Become Distributor.
Intrested to become distributors of Disposable products
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Looking for Disposable Food Containers
Intrested to become distributors of Disposable Food Containers
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become distributor
Intrested to become distributors of yoga mat
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tarpaulin Sheet
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tarpaulin Sheet
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tarpaulin Sheet
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Strap , packaging material
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 10 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tissue Paper Napkin, Soft Tissue Paper Napkin, Hard Tissue Paper Napkin,
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | YES |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Packaging Material
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 8 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Rolling Paper, Smokers Articles, Rose Gold Rolling Papers, Cigarette Rolling Papers, Rolling Right S
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of PAPER NAPKIN - MJS-ST30, MJS-STCE30, MJS-STCEP30, MJS-STC30, MJS-STCP30, MJS-LC30, MJS-CEFB30,
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of PAPER NAPKIN - MJS-ST30, MJS-STCE30, MJS-STCEP30, MJS-STC30, MJS-STCP30, MJS-LC30, MJS-CEFB30,
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become Distributor
Intrested to become distributors of EPE FOAM, EPE FOAM SHEET
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 5 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Packaging
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become
Intrested to become distributors of Masking Tape
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are Importers and traders
Intrested to become distributors of Any Product
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 30.00 Lac - Rs. 50.00 Lac |
| Experience | 25yrs |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tarpaulin Sheets
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tapes
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of ADRO Tape, Aluminium Foil, Brown Bopp Tape, Cross Filament Tape, HBT Tape, ADROX Masking Tape, Trans
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 20 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of pvc tapes
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Ludhiana , Punjab. We are experienced in business around 1years. We specialize in Packaging & Paper Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Aluminum Foil, Cling Film, Foil Paper, Roti Wrap Foil, Paper Packaging Products, Food Packaging Alu
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Embuer Baby Wet Wipes, Embuer Duster, Embuer Hanky, Embuer Kitchen Towel, Embuer Microfiber Cloth, Embuer Kids Hanky, Embuer Multiuse Wipes, Embuer Party Pack, Embuer Roti Wrap
Intrested to become distributors of Embuer Baby Wet Wipes, Embuer Duster, Embuer Hanky, Embuer Kitchen Towel, Embuer Microfiber Cloth, E
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message VCI Film, VCI Paper, Rust Preventive Oil, Cleaners, Rust Removers, Desiccants, VCI Diffusers, Poly films in Roll, 2D Bag, 3D Bag, VCI Paper, ZeVERP 30S Dewatering Agent, Silica Gel, VCI Capsules, Poly Laminated VCI Paper, VCI Ferrous Film, Container Dessicant Bag
Intrested to become distributors of VCI Film, VCI Paper, Rust Preventive Oil, Cleaners, Rust Removers, Desiccants, VCI Diffusers, Poly f
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Bopp Packing Tape
Intrested to become distributors of Bopp Packing Tape
| Preferred location | Ludhiana, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 20.00 K - Rs. 50.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.