Message 5 years of work experience in the wholesale business. I am currently working in wholesale operations and handling direct customer inquiries, product supply, dealer coordination, and distributor management. I also have experience in maintaining client relationships, managing orders, and understanding market requirements professionally.
Intrested to become distributors of copper bottles
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of tissue paper,
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 1.00 Lac |
| Experience | 1 Year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Ram Sarup Shiv Kumar is a new business organization, going to be established in 2015. We are located in Mohali, Punjab. We are looking for a good opportunity to take distributorship of carry bag. We want to initialize this business in the entire Mohali. Along with all facilities we have a good network in Mohali and nearby locations. Also, we can increase our investment if we get any lucrative proposal and a good ROI. We want to work with quality products for good margin.
Distributorship Criteria:
- Investment: INR 25 lacs to 30 lacs
- Space: Sufficient
- Location: Mohali
- Network: Distributor
Intrested to become distributors of Carry Bags
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 20.00 Lac - Rs. 30.00 Lac |
| Experience | 5 YEAR |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become Distributor
Intrested to become distributors of PAPER NAPKIN - MJS-ST30, MJS-STCE30, MJS-STCEP30, MJS-STC30, MJS-STCP30, MJS-LC30, MJS-CEFB30,
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Biodegradable & Compostable Carry Bag, biodegradable & Compostable Grocery Bag
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | FRESHER |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Need Packaging Material for business use
Intrested to become distributors of PP Straps
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a distributor.
Intrested to become distributors of plastic meal tray
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Need PP Straps for business use
Intrested to become distributors of PP Straps
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message He wants to become distributors
Intrested to become distributors of Packaging & paper
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of silver pouch, food packaging pouch
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of ALUMINIUM FOIL
| Preferred location | Mohali, Punjab |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | YES |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.