Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of ball pens and tapes
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of ball pens and tapes
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tapes and pens
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of adhesive tape
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tape
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of tapes
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 4years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want perchase packaging tapes in bulk
Intrested to become distributors of Adhesive tapas.masking tapas
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 30.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of ADRO Tape, Aluminium Foil, Brown Bopp Tape, Cross Filament Tape, HBT Tape, ADROX Masking Tape, Trans
| Preferred location | Nagpur, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.