Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of adhesive tapes
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of pen and tapes
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tapes
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of tapes
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of adhesive tapes
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME AN DISTRIBUTOR
Intrested to become distributors of ADHESIVE TAPES
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 75.00 K - Rs. 150.00 K |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Waterproof Tape
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become whole-seller
Intrested to become distributors of Masking Tapes, Floor Marking Tapes, Cross Filament Tapes, VHB Tapes, BOPP Self Adhesive Tapes, Plain
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.