Message We want to be distributors in quality products with good margins. We are manufacturing in Ladies garments and readymade garments from 2008. No bar for investment for a good product. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Cotton Poplin Fabrics, Cotton Cambric Fabric, Polyester Cotton Fabric, Industrial Cotton Fabric, Clo
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 13 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message PP Bag Closing Thread, PP Multifilament Twine, PP Multifilament Yarn, PP Multifilament Twisted Yarn, PP Bag Stitching Thread,
Intrested to become distributors of PP Bag Closing Thread, PP Multifilament Twine, PP Multifilament Yarn, PP Multifilament Twisted Yarn,
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of FABRICS
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Tensile Structure, Modular Tensile Structures, Modular Fabric Structures, Tensile Fabric Structures, Car Parking Covering, Resort Tents, Event Canopy, Car Parking Shade, Shade Sils Tents, Hexagon Tents, Tensile Entrance Gate, Nightview Tents, Party Event Tent, Condor Car Parking Shades, Exhibition Structure Tents, Event Canopy Tent, Shade Sails Tent, Designer Car Parking Shelters, Car Parking Canopy, Car Parking Shelters, Car Parking Tensile Structure, Event Car Display Tent, Car Display Tent, Plain Car Parking Shade, Parking Structure, Car Parking Structure, Pagoda Galvanized Structure, Event Tent, PVC Coated Event Exhibition Tent, Party Tent, Party Canopy, Party Pagoda, PVC Coated Car Parking Canopy, Fabric Structures
Intrested to become distributors of Tensile Structure, Modular Tensile Structures, Modular Fabric Structures, Tensile Fabric Structures,
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 4yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message PP Bag Closing Thread, PP Multifilament Twine, PP Multifilament Yarn, PP Multifilament Twisted Yarn, PP Bag Stitching Thread, PP Multifilament Fat Yarn, PP Multifilament Air Intermingled Yarn, Bag Closing Thread 'Y' Cone, PP Multifilament Twine 600 D 1x2 1.2 Kg Cone, PP Multifilament Twine 840 D 1x2 1.2 Kg Cone, PP Bag Stitching Thread 3500 D Royal,
Intrested to become distributors of PP Bag Closing Thread, PP Multifilament Twine, PP Multifilament Yarn, PP Multifilament Twisted Yarn,
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 80.00 K |
| Experience | 5yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Work as a wholesaler
Intrested to become distributors of Khadi Fabric, Khadi Jackets, Khadi Kurta, Handmade Bathing Bar, Polyvastra Khadi, Cotton Khadi, Woo
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Tensile Structure, Modular Tensile Structures, Modular Fabric Structures, Tensile Fabric Structures, Car Parking Covering, Resort Tents, Event Canopy, Car Parking Shade, Shade Sils Tents, Hexagon Tents, Tensile Entrance Gate, Nightview Tents, Party Event Tent, Condor Car Parking Shades, Exhibition Structure Tents, Event Canopy Tent, Shade Sails Tent, Designer Car Parking Shelters, Car Parking Canopy, Car Parking Shelters, Car Parking Tensile Structure, Event Car Display Tent, Car Display Tent, Pla
Intrested to become distributors of Tensile Structure, Modular Tensile Structures, Modular Fabric Structures, Tensile Fabric Structures,
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distribution Sales and Services of Renewable Energy Products
Intrested to become distributors of FMCG, Pharma products, Pet Food and Medicines, Pan Masala and Tobacco Products, Sodas and Alcoholic
| Preferred location | Nashik, Maharashtra |
| Experience | ++ 3 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.