Message "The distributor has 100 retail counters and an investment capacity of 5.00-6.00 lakh. The party is highly interested in taking distributorship. I have explained your brand details. Please ensure strong follow-ups and keep us updated on the progress of this lead."
Intrested to become distributors of Tea
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 6.00 Lac |
| Experience | 4 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of Food Products like, Snacks, Namkeen, Chips, Biscuits, Cookies, Chocolate, Rice, Pulse, Flour, Packet
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | 7 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Tea
Intrested to become distributors of Tea
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Tea
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Butterfly Blue Pea tea, Chamomile Tea, Jasmine Tea, Lavender Tea, Marigold Tea, Safflower Tea, Hibiscus Tea, Rose Petals Tea, Chamomile Citrus Bliss Herbal Tea, Refreshing Chamomile herbal Tea, Floral Chamomile Herbal Tea, Soothing Chamomile Herbal tea, Biotin Herbal tea, Skin Blossom herbal Tea, Anti Diabetic Herbal Tea, Hair Growth Herbal Tea, Berry Delight Herbal Tea, Immunity Boooster Herbal Tea, Weight loss Herbal tea, Bellyfat Reduction Herbal Tea interested in these prodcut and I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Butterfly Blue Pea tea, Chamomile Tea, Jasmine Tea, Lavender Tea, Marigold Tea, Safflower Tea, Hibis
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distriubutor
Intrested to become distributors of tea.
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of tea
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of tea
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Green Tea, Tulsi Tea, Herbal Masala Tea Box, Slim Tea Jar, Green Drops, CTC Tea, Herbal Masala Tea,
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor in my Location. Please send product details and profit margin.
Intrested to become distributors of FMCG Product, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Rice
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 Year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Please send product details, investment details and profit margin to become distributor.
Intrested to become distributors of Food Products like, Snacks, Namkeen, Chips, Biscuits, Cookies, Chocolate, Rice, Pulse, Flour, Packet
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 4 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I have good nos. of counters available to become distributors. Please share your product details and profit margin.
Intrested to become distributors of Food Products like, Edible Oil, Mustard ...
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 3 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor in my Location. Please send product details and profit margin.
Intrested to become distributors of FMCG Product, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Rice
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 Year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I am interested to become distributors. Please contact me with your profit margin.
Intrested to become distributors of FMCG Product, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Rice
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I am interested to become distributors. Please contact me with your profit margin.
Intrested to become distributors of FMCG Product, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Rice
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 12 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Masala Tea Premix, Instant Coffee Premix, Instant Tea Premix, Dairy Whitener, Diet Coffee Premix, Le
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in   Uttar Pradesh We are experienced in business around 2 years. We specialize in Product and looking expand with Food & Beverages Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification
Intrested to become distributors of Black Gram, Soyabean Refined Oil, Pasta And Macaroni, Jaggery, Tamarind, Green Tea, Rice, Masala Tea
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Immune Booster Tea, Herbal Slim Tea, Detox Slim Tea, Stress Buster Tea
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Assam Tea, Natural Tea, Masala Chai, Strong Dust Tea, Green Tea, Black Tea, Best Quality Tea, Aroma
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space 500 sq ft. and transportation available at Noida , Uttar Pradesh. We are experienced in business around 9 months and having marketing network. No bar for investment for a good product. We specialize in Food Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specifications.
Intrested to become distributors of Rice, Flour , Soya Oil, Chilly Powder, Honey, Tea, Poha, Suji
| Preferred location | Noida, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 9 months |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.