Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Cattle feed products, Madhuban Pashu Aahar, Premium 5000 Pallet Advanced Formula, Premium 10000 Pall
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | YES |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message He is currently working in the Same segment industry and is looking to start a new dealership business in the agriculture segment, with an investment capacity of â¹10.00 to â¹25.00 lakh. The party is highly interested in securing a dealership. I have provided them with details about your brand. Please ensure strong follow-ups and keep us updated on the progress of this lead.
Intrested to become distributors of Rotavator
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor client is experienced and interested
Intrested to become distributors of roasted makhana
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 5 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want To Become Distributer
Intrested to become distributors of dry fruits
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 3 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want To Become Distributor
Intrested to become distributors of Cashew
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 3 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Snacks
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Me Naveen kumar. Having experience of 5 YES. Managing many Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of BULB ,TUBELIGHT,SNACKS,BISCUITS,GLUCOSE,CHOCOLATES etc
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Me Mritunjay upadhyay. Having experience of 10YEARS. Managing 50 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of RICE
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become.
Intrested to become distributors of Nothing mentioned.
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to Distributorship of Agriculture product likes Cattle feed
Intrested to become distributors of Agriculture product likes Cattle feed
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 20.00 Lac |
| Experience | 25 Year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of FERTILIZERS
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 5YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins.
Intrested to become distributors of FMCG Products, rice, pulses, spices, sugar, harar ki dal, turmeric powder, chilli powder, Wheat, Ric
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Coffee
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to became
Intrested to become distributors of frozen peas....
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 K - Rs. 2.00 K |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Food products
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Looking for Cashew
Intrested to become distributors of Cashew
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Pomegranate
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Tea
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become a distributor
Intrested to become distributors of pesticides , animal feed supplement
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 ( 100+ Having retailers in area pin code ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Dry fruit
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of PREMIUM WHOLE CASHEWS, CALIFORNIA ALMONDS
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 3.00 - Rs. 5.00 |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want become a spice distributor
Intrested to become distributors of seed
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 3 YEARS |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message distributor
Intrested to become distributors of tea
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 100+ ( Having retailers ), ( 25-50 Having retailers in area pin code ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Agro Machine
| Preferred location | Patna, Bihar |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 20.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.