Message I have a total of 5 years of experience in the wholesale industry, where I have gained strong knowledge in handling bulk orders, managing client relationships, negotiating deals, and ensuring smooth supply chain operations. Along with my wholesale experience, I am also actively involved in distributorship, where I manage distribution channels, coordinate with retailers and dealers, and focus on expanding market reach and increasing product sales. My combined experience in both wholesale and distributorship has helped me develop a deep understanding of the market, customer needs, and business growth strategies.
Intrested to become distributors of lipsticks
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become an distributor
Intrested to become distributors of Goat milk bath soap
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to work with good Brands. Please contact me for distributorship.
Intrested to become distributors of Cucumber Soap, Aloe Vera And Neem Soap, Beetroot Soap, Honey Soap, Charcoal Soap, Amla Soap, Coffee
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 month |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME A DISTRIBUTOR
Intrested to become distributors of CANCER CURE SUPPLEMENTS, BP Machines, medical equipments
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 10 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become an distributor
Intrested to become distributors of PCD PHARMA AND COSMETIC DISTRIBUTOR
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 12 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of menstrual cup
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 75.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become.
Intrested to become distributors of Diapers.
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become a distributor.
Intrested to become distributors of Aurvedic Medicines
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are a trader and supplier of pharmaceutical medicines and have good marketing experience in this field. We are looking an opportunity to become distributor in medicines
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Medicines like Tablets, Capsules, Antibiotic Tablets, Injections, Dry Syrups, Cold Sy
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 13 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of Cosmetic Products like Lipstick, Nail Polish, Eye Liner, Eye Shadow, Face Pack, Face Cream, Hair Oil
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 50.00 Lac |
| Experience | 12 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become a distributor.
Intrested to become distributors of Cotton bandages
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message i want to become distributor
Intrested to become distributors of Soap, Neem Soap
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 50.00 Lac - Rs. 80.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of protein powder
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become a distributor
Intrested to become distributors of Eye drops
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become distributor.
Intrested to become distributors of personal care products
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become distributor
Intrested to become distributors of Personal care products
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Hydraguard Bi-phasic Sunscreen, Hydrating Face Day Cream, Rejuvenating Face Night Cream
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 18 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of deodorant, perfume,
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 17 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Pharmaceutical
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Baby bottles, baby nipples
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Please share me offers and Profit margin, so that I can decide further to go with your distributorship.
Intrested to become distributors of Skin Care & Hair Care Products
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 6 months |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become
Intrested to become distributors of Herbal products
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Babt care products
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of soap, bath soap
| Preferred location | Thrissur, Kerala |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.