Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Mens ware
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message The distributor has 100+ retail counters and an investment capacity of 1.00 - 3.00 lakh.
Intrested to become distributors of Apparel & FashionAthletic WearShirtsSkirts & TopsT-ShirtsShortsGym LeggingsGym WearGym T ShirtsRunni
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 5 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are working as distributor since 6 years. Please contact to become your distributor.
Intrested to become distributors of RUPA Under Garments
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become a dealer of garments products.
Intrested to become distributors of Pyjama, Lower, Pyjama Pants, Ladies Palazzo, Nightwear Sets, Sleepwear Sets, Mens Lower, Night Suits
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 2 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become a distributorship for baby products
Intrested to become distributors of Baby Walker, Baby Cradles, Baby Cots
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of Designer wear, women's ware.
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | 7 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Incorporated in year 1984, located at Varanasi, Uttar Pradesh. S.V.S. Corporation is a well established and well known distributor and supplier of pharmaceutical medicine. To maximize the profit, we would like to expand our business and wish to take distributorship cum c&f in pharmaceutical medicine like tablets, capsules, injections, antibiotic medicines, cough syrups etc. Our focus location would be entire Varanasi for business opportunity. Distributor Criteria:
Product interested to become distributor:
- Pharmaceutical Medicine
- Investment Range: INR 5- 10 Lacs
- Space Available: Arrange
- Target Location: Varanasi
- Experience: 30 years
Intrested to become distributors of Ladies , Man Garments,
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Cr - Rs. 2.00 Cr |
| Experience | 15 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Kashi Surgident Center is a fastest emerging and leading trader of surgical and dental products. Established in 2009 at Varanasi, Uttar Pradesh. We would like to expand the business and wish to take the distributorship in surgical instruments like scissors, syringe, needles, surgical staplers, lancets; surgical products like hand gloves, face mark, cotton roll, crepe bandages etc. We would like to cater the services in entire Varanasi location.
Product interested to become distributor:
- Surgical Products
- Surgical Instruments
Distributor Criteria:
- Investment Range: INR 50000 to 2 lacs
- Space Available: 1100 sq.ft.
- Target Location: Varanasi
- Experience: Yes, 6 years
Intrested to become distributors of baby product
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 10 YEAR |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to Become
Intrested to become distributors of BABY PRODUCT
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 60.00 K |
| Experience | 20 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor of Luggage - Cubex Cabin Luggage Black, Grey, Cubex Medium Luggage Black. Grey in Uttar Pradesh.
Intrested to become distributors of Luggage - Cubex Cabin Luggage Black, Grey, Cubex Medium Luggage Black. Grey
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 12.00 Lac |
| Experience | 1-5 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Beautiful Baby Girl's Floral Print Cotton Dress with Pleated Design & Matching Bloomers
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Men's Footwear, Women's Footwear
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message iwanttogetdistributorship
Intrested to become distributors of Apparel & FashionAthletic WearEthnic WearJacketsJeansShirtsT-ShirtsDenim WearKnitwearFashion Accesso
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of kids garments Kidswear, Kids - Girls Frock, Tops, Co ord sets, Kids-Boys Shirts, Long kurta, Short k
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 K - Rs. 5.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of baby mosquito net
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 500 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Baby Diaper
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of fmcg products, Cosmetic, Footwear,
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | 5 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want To Become Distributor
Intrested to become distributors of Bra
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Experience | 10 yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Mens Cotton Trousers, Mens Denim Jeans, White Cotton Trousers, Mens Rugged Jeans, Mens Jeans, Hanex Designer Men Denim Jeans, Hanex Faded Black Denim Jeans, Hanex Laser Faded Denim Jeans, Hanex Premium Stretch Denim Jeans, Hanex Premium Black Denim Jeans, Hanex Premium Denims, Hanex White Cotton
Intrested to become distributors of Mens Cotton Trousers, Mens Denim Jeans, White Cotton Trousers, Mens Rugged Jeans, Mens Jeans, Hanex
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4yrs |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Shoe Shine Brush, Shoe Polish, Sponge Applicator, Leather Shoe Horns, Shoe Care Kit, Shoe Cream, Shoe Brush, Wooden Shoe Tree, Brass Shoe Horn With Wooden Handle, Nubuck & Suede Shoe Care Kit, Boot Cleaners, Scuff Removers, Shoe Horns, Shoe Shiners, Shoe Trees, Wax Shiners, Wooden Shoe Boxes, Shoe Wax Polish, Shoe Sponge Shiner, Shoe Care Products, Shoe Fillers, Plastic Shoe Horns, Wooden Shoe Horns, Metal Shoe Horns, Suede Shoe Brushes, Shoes Care Accessories, Wax Shoe Polish Brushes, Metal Shoe Tree, Plastic Shoe Tree, Suede Brushes, Shoe Care
Intrested to become distributors of Shoe Shine Brush, Shoe Polish, Sponge Applicator, Leather Shoe Horns, Shoe Care Kit, Shoe Cream, Sho
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 4yrs |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Tracksuits, Running Shorts, Long Sleeve Jacket, Sports T Shirt, Sleeveless Tee, Sublimation Jersey, Sublimation Sando, Track Pants, Running Pants, Joggers, Slim Fit Tracksuit, Regular Fit Tracksuit, Sports Person Tracksuit Sublimation, Paramilitary Forces, Lycra Body Fit Tracksuit, Shorts, Casual Shorts, Slim Fit Shorts, Mesh Shorts, Polo T Shirts, Round Neck T Shirts, Sublimation T Shirts, Casual T Shirts, Singlet, Running Vests, Sleeveless, Mussels Tee, Swimming Costumes, Sports Uniforms, Basketball Cricket Dress, Sweatshirt And Hoodies, Round Neck Sleeveless, Compression Jackets, Quilted Long Sleeve, Quilted Without Sleeve, Lining Jackets, Upper-Windcheater, Lining Upper, Spandex Upper, Long Sleeve Printed T Shirt, Patriotic Jersey, Lycra Upper, Sublimation Polo Jersey, Multi Pockets Shorts, Lycra Shorts, Boys Cricket Kit, Cricket
Intrested to become distributors of Tracksuits, Running Shorts, Long Sleeve Jacket, Sports T Shirt, Sleeveless Tee, Sublimation Jersey,
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 6yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Formal Trouser - RR Black, White Linen, Cotton Trouser - China Bonding, Satin Lycra, Satin Print, Double Cloth, Kids Shirt - Cotton Print, Twill Plain, Check, Lower - NS Lycra, 4-Way Lycra, PC Cotton, Sportswear - T- Shirt, Sando, Kabaddi Kit, Football Kit,
Intrested to become distributors of Formal Trouser - RR Black, White Linen, Cotton Trouser - China Bonding, Satin Lycra, Satin Print, Do
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2yrs |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANTS TRO BECOME
Intrested to become distributors of LUX MAENS UNDERGARMENTS
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 2 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANTS TO BECOME
Intrested to become distributors of READYMADE GARMENTS
| Preferred location | Varanasi, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 YEAR |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.