Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Tea, Nmakeen, Confectionery products
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of FMCG products
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 5 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of groceries all products with best brand , and electronic products like a switch, socket, washing mach
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 10.00 Lac |
| Experience | fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANTS TO BECOME
Intrested to become distributors of FOOD ITEMS
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | 10 YEAR |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Altar Life Sciences is a well established business organization. We are trader and supplier of pharmaceutical medicines. Now, we want to expand our business. So, we want to take distributorship of pharmaceutical medicines like tablets, capsules, cough syrup, injection, ointment etc. We have 2000 sq. ft. space available for this business. We have 18 years of experience in this line. We are mainly focusing entire Aligarh for this business.
Product interested to take distributorship:
- Pharmaceutical Medicine
Distributor Criteria:
- Investment Range: INR 50000-2 Lacs
- Space Available: 2000 sq.ft.
- Target Location: Aligarh
- Experience: Yes, 18 years
Intrested to become distributors of Pharmaceutical Medicine like Tablets, Capsules, Cough Syrup, Injection, Ointment.
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Experience | 10 YEARS |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of want to start in fmcg and automobile
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | fresher |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of maida besan sooji
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 100.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become distributor
Intrested to become distributors of Tea.
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message we are in Aligarh up india for sales ur product on high priority
Intrested to become distributors of Masala, Drinks
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message he is interested to become distributor.
Intrested to become distributors of Thandai, Badam Syrup, Orange Jelly, Mixed Jam, Mixed Pickle, Masala Sikanji, Mango Panna, Pinapple C
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I am interested to become distributors. Please contact me with your profit margin.
Intrested to become distributors of Food Products like, Snacks, Namkeen, Chips, Biscuits, Cookies, Chocolate, Rice, Pulse, Flour, Packet
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 3.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 35 Years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Want to become distributor
Intrested to become distributors of Namkin
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message he is interested to become distributor.
Intrested to become distributors of Acacia Honey, Herbal Noni Juice, Herbal Diabetic Care Juice, Organic Cold Pressed Groundnut Oil, Des
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Chilli Sauce, Lemon Pickle, Tomato Ketchup, Orange Jam, Soya Sauce, Snack Sauce, 650 Gm Soya Sauce,
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Distributorship
Intrested to become distributors of Soya Chunk
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Refined Soybean Oil, Refined Edible Oil, Refined Sunflower Oil, Mustard Oil, Refined Rice Bran Oil B
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Big Mart
Intrested to become distributors of Organic Sweetener, Rose Bud Green Tea, Black Mustard Oil, Organic Biryani Masala, Pure Desi Cow Ghee
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Aligarh , Uttar Pradesh. We are experienced in business around 1Year. We specialize in Food Product and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of Vandevi Compounded Asafoetida 111 Khada (Kabuli), Compounded Asafoetida (Bandhani Hing), Vandevi 20
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 4.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Shri bala ji agency
Intrested to become distributors of Muri Diet Namkeen Manufacturers( Nimbu Pudina Flavour ), Cornflakes Mix Manufacturer ( Masala Masti
| Preferred location | Aligarh, Uttar Pradesh |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.