Message Looking for distribution in frozen food products
Intrested to become distributors of Food Products
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Frozen Samosa, Frozen Kachori, Bhakharwadi Namkeen, Cheesy Bites Namkeen, Mari Gathiya Namkeen, Meth
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Frozen Samosa, Frozen Kachori, Bhakharwadi Namkeen, Cheesy Bites Namkeen, Mari Gathiya Namkeen, Meth
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I am interested in becoming a distributor. I have over 1 years of experience in the Food & Beverage industry, Currently, I am working as a retailer in the same segment, managing over 20 retail counters.
Intrested to become distributors of Samosa Dough Sheets, Square Dough Sheets, Frozen Foods, Frozen Food Products
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 12.00 Lac |
| Experience | 1 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 100-200 ( Having retailers ) Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Frozen Food
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 5.00 Lac - Rs. 15.00 Lac |
| Experience | 2.5 years |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of idli batter
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become
Intrested to become distributors of idli batter
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 20.00 K - Rs. 30.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message WANT TO BECOME
Intrested to become distributors of IDLI BATTER
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 30.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message iwanttogetdistributorship
Intrested to become distributors of GrainFood & BeverageDairy ProductsFrozen & Dried FruitFrozen & Processed FoodFrozen VegetablesCanned
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | YES |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message want to become distributor
Intrested to become distributors of idli batter
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 1 year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 3 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of Frozen Foods
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 6 Years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of frozen foods,
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 1 Year |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message Having 1 Retail Counters. Please contact us with your best offer and profit margin.
Intrested to become distributors of dairy item, frozen food,
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 4.00 Lac - Rs. 5.00 Lac |
| Experience | 35 |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message processed food
Intrested to become distributors of edible chocolate spoon masala spoon
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | 2 |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message I want to become a Distributor
Intrested to become distributors of Fish Nuggets, Chicken Pepperoni, Chicken Sausages, Corn Chilli Balls, Corn Crunch, Fish Fingers, Veg
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 2.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message wants to become
Intrested to become distributors of food & beverage
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Frozen Samosa, Frozen Kachori, Bhakharwadi Namkeen, Cheesy Bites Namkeen, Mari Gathiya Namkeen, Meth
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributor of quality products with good margins. Please contact us and provide criteria and details.
Intrested to become distributors of Frozen Samosa, Frozen Kachori, Bhakharwadi Namkeen, Cheesy Bites Namkeen, Mari Gathiya Namkeen, Meth
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 1.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We are strong net work in Kerala and Maharashtra
Intrested to become distributors of All kind of foods products
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 30.00 Lac - Rs. 50.00 Lac |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We want to be distributors in quality products with good margins. We have good storage space will manage and transportation available in Maharashtra We are experienced in business around 6 Years We specialize in FMCG and looking to expand with more products. Looking to start immediately. Please contact us and provide criteria and specification.
Intrested to become distributors of FMCG - Dalia, Poha, Macaroni, Spiral Pasta, Maida, Food Products - Supreme Dalia, Indori Poha,Fmcg P
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 25.00 K - Rs. 50.00 K |
| Experience | 6 years |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |

Message WE ARE FOOD IMPORTERS/DISTRIBUTORS FOR BRANDED FOOD PRODUCTS FROM ACROSS THE GLOBE AND EXPORTERS FOR INDIAN MANUFACTURED FOOD PRODUCTS
Intrested to become distributors of TEA
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 10.00 Lac - Rs. 20.00 Lac |
| Experience | 1 YEAR |
| GST available | Yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message he is interested to become distributor.
Intrested to become distributors of Soya Chikka, Soya Indi Chop, Soya Noodle, Soya Shami Kabab, Soya Pasta, Noodle, Vegget, Seekh Kabab,
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Lac - Rs. 3.00 Lac |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message he is interested to become distributor.
Intrested to become distributors of Frozen Berries, Blueberry, Strawberry, Blackberry, Raspberry, Cranberry, Mix Berries, Snacks, Veg Di
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 2.00 Cr - Rs. 3.00 Cr |
| Experience | yes |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Message We take pride in your work
Intrested to become distributors of Trust
| Preferred location | Mumbai, Maharashtra |
| Investment capacity | Rs. 50.00 K - Rs. 99.00 K |
| Experience | Start Up |
| Mobile | Verified |
| Email ID | Verified |
| Proposals received | Show |
Share your requirement/ experience/ suggestion/ complaint with us to serve you better.